Jump to content
IGNORED

The Office


Molder

Favorite Office dork  

44 members have voted

  1. 1. Koji vam je omiljeni lik u seriji?

    • Majkl
      10
    • Jim
      4
    • Pam
      2
    • Dwight
      17
    • Angela
      0
    • Oscar
      0
    • Kevin
      1
    • Stanley
      2
    • Phyllis
      0
    • Andy
      0
    • Erin
      0
    • Ryan
      0
    • Kelly
      0
    • Toby
      2
    • Darryl
      0
    • Creed
      5
    • Meredith
      0
    • Gabe
      1
    • Mose
      0
    • Hank
      0


Recommended Posts

1 minute ago, copkillah said:

 

Karma će da se pobrine da Pežo ostane u oglasima još duuuugooo....

 

Mislim da karma može da se pozabavi nečim drugim, ta stvar je odavno rešena...

  • Haha 1
Link to comment
7 hours ago, Mil@n said:

 

Šta lokal, planetu. 

 

Kako genijalna epizoda u S02 kada je Majklu Rođendan ali mu Kevin "usere" ceo dan i učini Majkla vidno nervoznim tako što je svima rekao da čeka rezultat da li ima rak kože i svi su ožalošćeni oko njega umesto da Majkl bude u centru pažnje. U jednom trenutku Majkl kaže "Ok Kevin, danas nije lako ni tebi ni meni" :laugh:

 

Uh, ta epizoda ima najbolji intro od svih :lolol:

Link to comment

Sramotno da Dwight Schrute nije dobio nijednog Emija za support ulogu. Bez sumnje, najupečatljiviji lik posle Majkla mada u nekim aspektima i ispred njega - fascinantno odglumljen, zajedno jedan od najboljih dua u sitkomima ikada. 

Link to comment

Zeznuo sam se, najbolji intro od svih je kad Majkl sprži nogu na roštilj jer voli ujutru da mu se peku kobasice dok spava :lolol: 

 

Iz te epizode sa bolesnim Kevinom je najbolji onaj line: "“Apparently, in the medicine community, negative means good, which makes absolutely no sense. In the real-world community, that would be… chaos." 

 

 

Link to comment

Meni je najbolji intro dens montažtm.

 

16 hours ago, Moća said:

Gledam sad na Hbo i Karel je ODVRATAN stigao sam na pola druge sezone.

Sent from my M2101K7BNY using Tapatalk
 

 

Inače ovo je vrlo česta i sasvim normalna prva reakcija na lik Majkl Skota. Tek kad prodješ 3-4 sezone dobiješ malo dublju sliku o njemu, kroz neke sitnice, a kad vidiš u šta se pretvorila serija kad on ode, zavoliš ga maksimalno. Na drugo gledanje je najbolji lik.

  • +1 2
Link to comment
5 hours ago, Mos said:

Zeznuo sam se, najbolji intro od svih je kad Majkl sprži nogu na roštilj jer voli ujutru da mu se peku kobasice dok spava :lolol:

 

I posle kada na momačkoj večeri koristi isti roštilj da griluje bifteke 😆

  • Haha 1
Link to comment

Pre nekoliko dana uđem na temu, pa reko' ajde opet da probam, po peti ili šesti put. U prošlom pokušaju sam stigao do četvrte sezone, epizoda Branch Wars. Pakao. Užasan humor, potpuno nerealne situacije, baš frustrirajuće za gledanje.

 

Finalni Shift + Delete je pao posle epizode The Deposition, u kojoj debil daje izjavu u centrali firme.

 

 

Parks & Recreation je za ovo serija dostojna Oskara.

 

Ron Swanson >>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>> The Office na n-ti stepen.

Edited by napadaj
  • Hvala 1
Link to comment
2 minutes ago, napadaj said:

Pre nekoliko dana uđem na temu, pa reko' ajde opet da probam, po peti ili šesti put. U prošlom pokušaju sam stigao do četvrte sezone, epizoda Branch Wars. Pakao. Užasan humor, potpuno nerealne situacije, baš frustrirajuće za gledanje.

 

Finalni Shift + Delete je pao posle epizode The Deposition, u kojoj debil daje izjavu u centrali firme.

 

 

Parks & Recreation je za ovo serija dostojna Oskara.

 

Ron Swanson >>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>> The Office na n-ti stepen.

 

Ti i Moća da se okumite i idete na slave. Ili na sastanke advokatske komore :D

 

Ali potpuno nerealne situacije. Pa ne gledaš dokumentarac. :) 

Naravno da ima apsurda (lično obožavam taj stil humora), ali razmisli samo na sekund koliko ima šefova debila. Majkl je mnogo kompleksniji lik nego što izgleda, često ima dobre i plemenite namere, ali nešto mu izvedba ne ide od ruke... Kao npr u poslednjoj epizodi koju sam odgledao kada je Stenford brenč pripojen Skrentonu. Majkl naravno želi da se gosti osećaju kao domaći, pa ih stavi da sede na stolicama koje su na stolovima, kako bi pokazao da su svi na istom nivou :D 

 

Ispod svog tog prizemnog, na momente i imbecilnog humora, kompleksa više vrednosti, i totalne infantilnosti i samoobmane, čuči u stvari jedan mali dečak koji samo želi da bude voljen i prihvaćen. Napomenuću da se par puta kroz seriju provuklo to da je i u srednjoj bio štreber i šmoklja koga niko nije voleo i očigledno je kao karakter jako klimav i nesiguran.

 

 

 

 

Link to comment

Nije ni Parks & Rec potpuno realistična, pa je bolja od The Office 300 puta. :D

 

Eto Ron Swanson je takođe primer šefa idiota, ali je kao lik meni neuporedivo zanimljiviji i zabavniji od Majkla i sigurno mi je u top 10 likova iz serija ikada.

Link to comment

Ron uopšte nije idiot. Ima vrlo svoje stavove i više predstavlja onog šefa koji najviše voli da se ne meša u svoj posao i da ga ostave na miru. Majkl je mnogo dublji i zajebaniji lik. Još u prvom naletu političke korektnosti, koju uopšte ne razume. 

  • +1 1
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...