Jump to content
IGNORED

The Office


Molder

Favorite Office dork  

44 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Ma serija je odlicna i Karel je brutalno odglumio ali lik je odvratan i naravno da bez njegovog lika serije ne bi ni bilo.

Sent from my M2101K7BNY using Tapatalk

Link to comment
5 hours ago, Moća said:

Jesam. Al sad ce Milanče da nam objasni da ne razumemo Majkla.

Sent from my M2101K7BNY using Tapatalk

 

Nema brt šta da ti objašnjavam, moral mi nije u top 10 osobina koje me zanimaju kod lika u SITKOMU koji se gleda iz jedinog razloga da razonodi i nasmeje. On treba da bude smešan i ništa više. I da, mnogo je kompleksniji lik od "odvratan je", jer nije, što je postupcima X puta pokazao, iako je izvedba često groteskna ali je vođena pravičnošću i interesima drugih. Na kraj mi pameti nije bilo ni u jednoj mikrosekundi da na taj način razmišljam o njegovom liku. 

 

To je tvoje pravo naravno, sve je to subjektivno, nego često ga branim i iz zezanja :)

 

Office su pisci, Dvajt i Majkl. I Džim i Pam koji daju seriji dodatni emotivni šmek prateći njihovu vezu, neku dozu zdravog razuma u tom ludilu ove dvojice i koji koliko toliko drže stvari pod kontrolom da ne ode sve u totalni haos (iako je bilo i toga), pogotovu Džim. Svi ostali u seriji su praktično nebitni likovi. 

Link to comment
  • 2 weeks later...

Danas random izabrao Traveling Salesman (S03E13) epizodu - interesantno kako su ih maltene sve tu prikazali kao competent prodavce, koji tacno znaju sta rade i kako prilaze/pristupaju novim klijentima i kako se ophode prema starim. Sve osim Rayana koji je izazvao pozar i Andy-ja.

Link to comment
  • 2 weeks later...
  • 1 month later...

Počeo drugu sezonu, vidim imamo topic (već 10 godina :D )

Htedoh da upitam jel kasnije bude smešno ili samo ostaje neprijatnost, što reče Mos ?

  • Haha 1
Link to comment

Neprijatnost je manje više baza svakog plota. U prvoj sezoni je ubedljivo najgore, a vrhunac dostiže u epizodi sa ljubljenjem Oskara (po mom mišljenju). Kasnije ulaze dublje u likove i polako se fokus premešta na njihove pojedinačne opskurnosti. U poslednjih par sezona se toliko navikneš na sve da ti neprijatnost bude više što se Idris Elba ponaša normalno u svom tom cirkusu. :D

  • Hvala 1
Link to comment

 

odgovorio na priču iz prošle godine, koja baš i nema veze sa ovom serijom, izvinjavam se radiši i milanu za ping

Edited by igoraki
Link to comment
14 minutes ago, igoraki said:

 

odgovorio na priču iz prošle godine, koja baš i nema veze sa ovom serijom, izvinjavam se radiši i milanu za ping

E sad me baš kopka šta si pisao :)

 

Za MBB nešto?

Link to comment
1 minute ago, radisa said:

E sad me baš kopka šta si pisao :)

 

Za MBB nešto?

hvalili ste ti i milan mućke kao najbolju seriju ikad, pa sam se osetio prozvanim da napomenem da je Monty Python nešto najbolje snimljeno za tv...

 

pošto nema veze sa office a pričali ste pre tipa 6 meseci, rekoh bolje da brišem nego da sad mutim vodu sa bajatom diskusijom, skočilo mi je verovatno na prvi nepročitano post a ja nisam gledao datum

Link to comment
  • 3 weeks later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...