Skip to content
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Parapsihopatologija™

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

The Office

Favorite Office dork 49 members have voted

  1. 1. Koji vam je omiljeni lik u seriji?

    • Majkl
      25%
      12
    • Jim
      10%
      5
    • Pam
      6%
      3
    • Dwight
      35%
      17
    • Angela
      0%
      0
    • Oscar
      0%
      0
    • Kevin
      2%
      1
    • Stanley
      4%
      2
    • Phyllis
      0%
      0
    • Andy
      0%
      0
    • Erin
      0%
      0
    • Ryan
      0%
      0
    • Kelly
      0%
      0
    • Toby
      4%
      2
    • Darryl
      0%
      0
    • Creed
      10%
      5
    • Meredith
      0%
      0
    • Gabe
      2%
      1
    • Mose
      0%
      0
    • Hank
      0%
      0

Please sign in or register to vote in this poll.

Featured Replies

The Officetv_the_office06.jpgJel gleda neko? Vidim da nema topik.....Danas izašla nova epizoda, posle mesec dana pauze. A uskoro će i kraj serije.Kakvi su vaši utisci o ovoj epizodi/sezoni/seriji?
  • Replies 190
  • Views 17.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Most Popular Posts

  • Desmond Bojčinski
    Desmond Bojčinski

    Počeo da gledam nedavno, umalo se ne udavih od smeha kad dresira Dvajta Pavlovljevim refleksom na zvuk gašenja kompa da jede bombone.

  • Parks & Recreation je minimum 80 puta bolja serija.

  • slepa živana
    slepa živana

    nisi još dovoljno odgledao. uskoro će se ispostaviti da majkl ima manju platu od magacionera derila jer 15 godina nije tražio povišicu ja je sad prvi put gledam redom, stigla sam do 5. sezone. r

fantastična serija koja je uspela da me natera da zaboravim na ovu činjenicu uz pomoć poslednjih par užasnih sezona. mislim da je tamo na sredini sedme sezone prestala da drži vodu, kad je otišao steve carell, pa will farell.doduše, prošla epizoda mi se svidela, današnju nisam gledao...glasao za kevina!

kupio S01E01čeka na red

  • Author
fantastična serija koja je uspela da me natera da zaboravim na ovu činjenicu uz pomoć poslednjih par užasnih sezona. mislim da je tamo na sredini sedme sezone prestala da drži vodu, kad je otišao steve carell, pa will farell.doduše, prošla epizoda mi se svidela, današnju nisam gledao...glasao za kevina!
Odlično rečeno!Steve Carell ipak predstavlja čar Kancelarije..... bez njega serija nije tako interesantna......a ova najnovija epizoda je, po meni, jedna od najglupljih epizoda od kad Office postoji! Pogledaj pa javi utiske....

milijon x bolji britanski

milijon x bolji britanski
eh sad... to je potpuno druga serija. ja sam isto zbog britanaca dugo bio tvrdoglav i odbijao da gledam američku verziju, dok nisam sve propuštene sezone odjednom progutao i shvatio da je to najbolja serija koja se u jednom trenutku prikazivala na tv-u.
  • Author
eh sad... to je potpuno druga serija. ja sam isto zbog britanaca dugo bio tvrdoglav i odbijao da gledam američku verziju, dok nisam sve propuštene sezone odjednom progutao i shvatio da je to najbolja serija koja se u jednom trenutku prikazivala na tv-u.
+milion :cool:
  • Author

Izašla nova epizoda! Nije loša. Rulja podivlja kad u kancelariji nema Andy-ja, Jim-a, Dwight-a, Darryl-a i Pam :lolol:

eh sad... to je potpuno druga serija. ja sam isto zbog britanaca dugo bio tvrdoglav i odbijao da gledam američku verziju, dok nisam sve propuštene sezone odjednom progutao i shvatio da je to najbolja serija koja se u jednom trenutku prikazivala na tv-u.
Ja sam posle britanskog počeo da gledam američki, samo prvih par epizoda, i odustao. Mislim, nije bilo loše ali nije bilo to to, a i nisam bio raspoložen za komedije u to vreme. Možda nekad ponovo pokušam.
Ja sam posle britanskog počeo da gledam američki, samo prvih par epizoda, i odustao. Mislim, nije bilo loše ali nije bilo to to, a i nisam bio raspoložen za komedije u to vreme. Možda nekad ponovo pokušam.
same here. pogledao dve-tri i odustao jer sam u njima tražio britance. zapravo je treba posmatrati kao potpuno novu seriju i izdržati (ili preskočiti) prvu sezonu.

Americka verzija The Office je bila odlicna, mozda i bolja od britanske, prvih 4-5 sezona. Steta sto nisu imali zdravog razuma da je, kao i britansku, zavrse kad su bili na vrhuncu. Zadnje 2 sezone od kad je Steve Carell otisao jedva i da gledam. Mislim likovi i gluma su OK (tu je gro starih dobrih likova koji su tu jos od 1. sezone) ali je radnja skroz prolupala.

  • 2 weeks later...
  • Author

Lepo su nas počastili sinoć sa 2 epizode :thumbup: Prva bila "classic office" epizoda!!! Druga...... not so much..... kakva su vaša mišljenja? Jel gledao neko?

Ja ne gledam ni srpske rimejkove skorašnjih serija, a kamoli američke. Rađenje serija i filmova ili predstava "po licenci" bojkotujem i bojkotovaću. Sam podatak da postoji topik za ovu, a za originalnu seriju ne, govori dosta o tome koliko je zlo čitav taj fazon sa licencama.Pošto kapiram da televizije koje su u Americi pravile tu seriju znaju šta rade, te da su procenile, verovatno, da im je pravi Ofis suviše tvrd za publiku, mogu samo da kažem - nek jedu govana i oni i njihova publika.

  • 3 weeks later...
Ja sam posle britanskog počeo da gledam američki, samo prvih par epizoda, i odustao. Mislim, nije bilo loše ali nije bilo to to, a i nisam bio raspoložen za komedije u to vreme. Možda nekad ponovo pokušam.
Meni je britanski bio smor, prve 3 epizode su bile super, a zatim 9 komada glupiranja Riki Gervaisa, katastrofa ... mozda mi se zato i nije dopala prva sezona US verzije
Odlično rečeno!Steve Carell ipak predstavlja čar Kancelarije..... bez njega serija nije tako interesantna......
Lepo su nas počastili sinoć sa 2 epizode :thumbup: Prva bila "classic office" epizoda!!! Druga...... not so much..... kakva su vaša mišljenja? Jel gledao neko?
deveta (trenutna) sezona je odlicna, i osma je bila ok (uz par odlicnih epizoda, recimo Doomsday), a slazem se da su 1, 6 i 7 dno. Onako po secanju, mislim da je vrhunac bio u 5 sezoni, epizoda kad Dvajt namerno izazove pozar ... Meni su i James Spader i Ed Helms (pa i ova sto glumi Nellie) podjenako dobri kao i Carellbtw, sa zakasnjenjem odgledah duplex ... sjajno, Endi se vraca sa tromesecnog odmora (tokom kojih je kompanija ostvarila rekordni profit) i za pet minuta upropasti nabolji dil u istoriji iste :0.6: .. takodje i prethodna kad Dvajt i Dvajt Junior idu u prodaju kao otac & sin ... upish ... steta sto ih gase, ostaje samo Parks & Rec od tih bez mrtvog smeha
Ja ne gledam ni srpske rimejkove skorašnjih serija, a kamoli američke. Rađenje serija i filmova ili predstava "po licenci" bojkotujem i bojkotovaću. Sam podatak da postoji topik za ovu, a za originalnu seriju ne, govori dosta o tome koliko je zlo čitav taj fazon sa licencama.Pošto kapiram da televizije koje su u Americi pravile tu seriju znaju šta rade, te da su procenile, verovatno, da im je pravi Ofis suviše tvrd za publiku, mogu samo da kažem - nek jedu govana i oni i njihova publika.
E lepo si nas najeo govnima, hvala. Ali zar stvarno tako preozbiljno shvataš stvari? Office Us i Shameless US su dobre serije, kakve veze ima što su licencirane, nisu ih ukrali od autora.Inače u poslednje vreme dosta uživam u novim epizodama Office-a. Bilo je dosta praznog hoda posle odlaska Steve Carella, ali snašli su se, pa ne bih imao ništa protiv da potraju još koju godinu.

Create an account or sign in to comment

Background Picker
Customize Layout

Account

Navigation

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.