Jump to content
IGNORED

Tenis 2013


renne

Recommended Posts

  • Replies 2.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • renne

    427

  • dùda

    232

  • Max Morlock

    163

  • Time Crisis

    120

Top Posters In This Topic

Posted Images

Gledam sad mec Delpo - Dimitrov na turniru u Roterdamu, i dobice ga Delpo rutinski ali je Bugarin opet imao jedan potez za spice. Jel ga neko gledao cesce, ima li sanse da postane stabilan top10 igrac jednog dana? Meni je skroz gotivan lik a mislim i da ima slifa, svidja mi se kako igra.

Link to comment

Dosta je napredovao u poslednjih godinu dana, znatno je popravio bekhend ali nikada neće doseći ono što mu se predviđalo prije 2-3 godine. Mislim da bi mogao da ima karijeru kao Gaske, u najboljem slučaju.

Link to comment

Ja sam juce i danas prvi put gledao cele njegove meceve, protiv Bagdatisa i Del Potra. Mnogo je brz, ima dobru anticipaciju, sasvim korektan servis i generalno sve udarce, ali mu se cesto desava da spuca neke lake lopte u aut a i ritern mu je slaba tacka, koliko sam primetio. Valjda ce se popraviti, nema jos ni 22 godine.

Link to comment

Ma ajde to, nego malopre Delpo servirao drugi servis ispod 150km/h a ovaj lagano forhendom u mrezu. I to na 30:15 u poslednjem gemu meca, nije bas da nije imao nikakve sanse da se vrati.

Link to comment
Gledam sad mec Delpo - Dimitrov na turniru u Roterdamu, i dobice ga Delpo rutinski ali je Bugarin opet imao jedan potez za spice. Jel ga neko gledao cesce, ima li sanse da postane stabilan top10 igrac jednog dana? Meni je skroz gotivan lik a mislim i da ima slifa, svidja mi se kako igra.
uzasno je brz igrac i ima brutalan forhend i sasvim solidan servis. however, bekend i retern su mu plac majke bozije. vrlo slican igrac Tsongi, samo bez bekenda...
Link to comment
uzasno je brz igrac i ima brutalan forhend i sasvim solidan servis. however, bekend i retern su mu plac majke bozije. vrlo slican igrac Tsongi, samo bez bekenda...
Ipak mu se servis ne može porediti sa Tsongom. Takođe i fizička sprema mu nije jača strana, ako se dobro sećam prošle godine samo što se nije onesvestio na terenu, više se ne sećam na kom meču. :) Uglavnom "work in progress" što se kaže, a gde će završiti teško je predvideti.Btw, Nadalu uzeo set u TB-u neki totalni anonimus, sutra finale sa Nalbandijanom, biće zanimljivo :) Edited by Time Crisis
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...