Jump to content
IGNORED

Tenis 2013


renne

Recommended Posts

  • Replies 2.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • renne

    427

  • dùda

    232

  • Max Morlock

    163

  • Time Crisis

    120

Top Posters In This Topic

Posted Images

napravi covek dramu od setnje u parku
Nije neka drama, pitanje je samo bilo s koliko će pobediti. Možda i bolje da ostane malo duže na terenu, da ne bude previše ležeran kasnije :)
Link to comment

Ukljucio sam se u drugom setu na 3:1 za Delpotra sad je 5:4 za Novaka, dobio je 5 gemova za redom. Sjajno je to odigrao, forhendi su mu fenomenalni.

Edited by Tinman
Link to comment

Bilo je neko sranje na 3:1 zbog cega je Delpo ispizdeo a ja to propustio jer sam na poslu, valjda ga je sudija nesto sjebao. Posle toga ga je Novak sabio ali se vratio ovaj u desetom gemu i ipak ce biti drama.

Link to comment
Bilo je neko sranje na 3:1 zbog cega je Delpo ispizdeo a ja to propustio jer sam na poslu, valjda ga je sudija nesto sjebao. Posle toga ga je Novak sabio ali se vratio ovaj u desetom gemu i ipak ce biti drama.
Opomenuo je Delpa zbog suvise duge pauze prilikom servisa, to je bilo posle poena gde su razmenili 20 udaraca i Delpo je bio bas umoran.
Link to comment

Dobro je dobi ga na kraju 7:6 u drugom. Komentator je pominjao da je Delpo skoro imao povredu zgloba leve ruke i da je to uticalo na njegovu igru.

Link to comment

bilo baš dobrih poena u ovom mečudelpo ima razoran forhend i kad ubode servis ne može mu niko ništaipak, to je nedovoljno za sam vrh vrhovanovakova defanziva je nestvarna, za ritern nemam reči, čudojedva čekam razmontiravanje penzosatm

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...