Jump to content
IGNORED

Tenis 2013


renne

Recommended Posts

  • Replies 2.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • renne

    427

  • dùda

    232

  • Max Morlock

    163

  • Time Crisis

    120

Top Posters In This Topic

Posted Images

izgubise :(sta se ova anabel gubi, vristi ko da je uzela vimbledon™
pa to joj je otprilike najviše što može da uzme,zato :D
kakav cudan servis ima, bez zamaha od dole, nisam videla kod profi igraca takav servis
ima ih još sa takvim servisom, čak izraženiji (u tom smislu) ima viržini razano
Link to comment

ne umem da napravim novi topic sa pollomne umem da ubacim vimeo, tj. umem ali ne šljakaodustal od celog posla :frust:edipa htela sam ovo da stavim u uvodni post za topic ozi open 2013 i da stavim pol, naravno. promo doslovce ubija :isuse:

Edited by duda
Link to comment

sinoc sam gledao najgori mec ikada. Sijsling -Hase. Kakva dva imbecila. Kladio sam se na Sijslinga, ali sam u nekom momentu totalno to potisnuo i prepustio se uzasu. Na Olimpu sam vidjao rekreativce koji bolje igraju. Prosto neverovatno da igrac moze da bude 70. na svetu, a da ne ume da udari normalan bekhend(ume jedino bekhend slajs), mislim na Sijslinga. S druge strane jos veci retard Hase, koji je izgubio 10 od 11 zadnjih meceva, gori je od Donalda Janga i uspeo je da izgubi od ovog debila.

Link to comment

dobro pametni covece, posto sam bio fasciniran uzasavajucim kvalitetom meca potrazio sam po netu da li ima jos sapatnika pa sam naleteo na ovakve komentare: - i really hope both of these players are heavily medicated and intoxicated? otherwise i can't explain the horrific tennis we are witnessing. i will have nightmares for rest of my life.-i have seen higher quality at the park with a bunch of drunks.-igor's one handed backhand makes me want to vomitobojica naravno umeju bolje od prikazanog, ali je taj mec bio totalni krs, Sjisling je doduse limitiran i sumnjam da ume da udari bolji bekhend.Iskusno sam nocas igrao na Hasa 2:0

Link to comment
  • 3 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...