Jump to content
IGNORED

Odbojka


levi

Recommended Posts

8 minutes ago, Halvard said:

Srebro nije uspeh, srebro je minimum za ovaj tim.

Lako je biti general posle bitke, ali nije trebalo vraćati Maju. Svaka njoj čast za sve, ali nema ona više snage i koncentracije da iznese čitav turnir, a hokejaške izmene sa Drčom ne funkcionišu.

Turkinje su sad u ogromnom usponu energije sa Vargas i Santarelijem, ali neće ni to trajati doveka. Jesu ovog puta bile bolje, ali one bolje od ovoga ne mogu, a naše su bile jedva prosečne i svejedno je otišlo na dva razlike u petom.

Vidimo se u Parizu.

 

S tim da mi na poziciji tehničara imamo problem, jer i Drča ima 35 godina. Što Mirkovićka nije bila ni na spisku, zna li neko? 

Link to comment

Ne treba nam nova Tijana, treba nam primač sa ozbiljnim napadačkim potencijalom. To bi trebalo da bude Branka Tica, mala je opasan talenat, već posle OI bi morala da bude u ekipi. Naravno, i da je zdravlje posluži.

 

Treba nam i novi tehničar, ali to će već malo teži ići.

 

 

  • +1 2
Link to comment

Ja se nadam da će Miljevićka postati ozbiljno dobar tehničar kad ode u inostranstvo...kod mladih primača tu je i Mirosavljević, valjda će sad vise igrati u bundesligi

Link to comment
1 minute ago, Halvard said:

Treba nam i novi tehničar, ali to će već malo teži ići.

 

 

Kakve su ove klinke Mandović, Tišma, pratiš li ih? Pitanje važi i za druge, ako znaju.

Link to comment
Just now, kurdi said:

zasto je turksa (pre ovoga) rangirana prva na svetu, a srbija peta, kad u poslednjih 3, 5, 10 godina srbija ima mnogo bolje medalje na svetksim, evropskim, olimpijadi?

Zato sto FIVB gleda samo poslednjih godinu dana, slično kao ATP...inace Jegdić uvek pre Pušić, ali fuckin virus

Link to comment
5 minutes ago, Ayatollah said:

 

Kakve su ove klinke Mandović, Tišma, pratiš li ih? Pitanje važi i za druge, ako znaju.

 

Niko od njih neće dostići Maju ili Anu Antonijević, to je sigurno. Ali mogle bi da budu bolje od Mirković, to će biti dovoljno dok je Tijana u prajmu.

 

Ja ne mogu da prežalim najbolji svetski duo srednjaka, Rašić-Veljković. Mogle su da traju do Pariza. :sad:

 

Just now, kurdi said:

zasto je turksa (pre ovoga) rangirana prva na svetu, a srbija peta, kad u poslednjih 3, 5, 10 godina srbija ima mnogo bolje medalje na svetksim, evropskim, olimpijadi?

 

Zato što je FIVB-u jedino bitna jebena Liga Nacija, koju je Turska ove godine osvojila.

Link to comment
19 minutes ago, Glass Joe said:

Ja se nadam da će Miljevićka postati ozbiljno dobar tehničar kad ode u inostranstvo...kod mladih primača tu je i Mirosavljević, valjda će sad vise igrati u bundesligi

 

Mirosavljević je i ove godine mogla da bude u ekipi, s obzirom na ulogu i minutažu Katarine Lazović.

 

Inače nije ni u odbojci baš sve idealno što se rada saveza tiče, redovno se na širim spiskovima pojavljuju neka imena koja tu ni u ludilu ne pripadaju, ali su tu zbog dizanja cene za prodaju. To uglavnom prolazi ispod radara jer se već zna ko će na kraju ići, ali je problem ako se zbog toga ispusti neki potencijal u kog treba više ulagati. To se npr. desilo Sari Lozo dok je prošle godine Santareli nije oživeo.

Edited by Halvard
Link to comment

vi koji pratite, kakva je vanja savic?

cacanka, cerka sase savica ex kosarkasa borca, hemofarma..

znam da je pre par godina bila bas dobra u juniorskoj konkurenciji i da igra za kan, koji je valjda jak klub

Link to comment
9 hours ago, Glass Joe said:

A mogli bi i da naturalizujemo neku ruskinju za koju Erdogan nije zainteresovan:dry:

jbg, zajebali nas Italijani, vec su "potpisali" Antropovu :D

 

mogao bi Terzic da sredi sa Fedorovtsevom. pre nego Turic krenu... on ju je ionako doveo u Fener :D mada je vec igrala za Rusiju, ne znam kolika je to prepreka... 

Link to comment

Možeš da u timu imaš jednu igračicu koja je igrala ranije za drugu reprezentaciju. Tako da su Turci svoju kvotu već ispunili s Vargas, a već u rezervi imaju Rumunku Karutašu.

Nas je najviše zeznuo Terzić jer je doveo Vargas u Fenerbahče i napravio od nje igračicu. :D

Link to comment

Ma ne treba to da radimo, treba se zahvaliti Maji na saradnji već kolko sutra, a posle Pariza treba grunuti u repku generaciju 2002, 03, 04 makar po cenu par godina bez medalja

  • +1 1
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...