Jump to content
IGNORED

Odbojka


levi

Recommended Posts

Valjda ne menjaš tehničara koji ti je okrenuo set. Ja uvek imam osećaj da se Drča daleko bolje kapira sa ostatkom tima od Ognjenović. Šteta što su maznuli Santarelija. 

  • +1 2
Link to comment
Just now, renne said:

ma kakvo zlato na OI

Sa kim?

Hoćeš ti da ih vodiš?

Neću ja verujem u ovog trenera, ako ne uspe lako ćemo ga pedalirati, pitam te peti put znas li nekog boljeg da je voljan da trenira nas

Link to comment

Браво за девојке, за мене су златне.

 

Бесмислено репрезентативно такмичење у којем доведеш (као да је трансфер у фудбалу) неку звер из хиљадама километара удаљене земље и као вау сила си.

  • +1 1
Link to comment
1 minute ago, James Marshall said:

Turci bukvalno pokupovali sve najbolje dostupno, od igrača preko trenera 🤣

Trenera smo im mi prodali, covek tacno zna kad treba da trazi celendz

Link to comment
Just now, Glass Joe said:

Trenera smo im mi prodali, covek tacno zna kad treba da trazi celendz

Znam, mislim, kapiram da nismo mogli da ispariramo turskim parama, ali lik je zvjerina, ali sigurno mu je i okašalo što naše zna u dušu. 

Link to comment

Srebro nije uspeh, srebro je minimum za ovaj tim.

Lako je biti general posle bitke, ali nije trebalo vraćati Maju. Svaka njoj čast za sve, ali nema ona više snage i koncentracije da iznese čitav turnir, a hokejaške izmene sa Drčom ne funkcionišu.

Turkinje su sad u ogromnom usponu energije sa Vargas i Santarelijem, ali neće ni to trajati doveka. Jesu ovog puta bile bolje, ali one bolje od ovoga ne mogu, a naše su bile jedva prosečne i svejedno je otišlo na dva razlike u petom.

Vidimo se u Parizu.

 

 

  • +1 1
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...