Jump to content
IGNORED

Odbojka


levi

Recommended Posts

Nejasno je sto Terzic nije ranihe menjao primacice. Mogao je mozda krajem drugom seta da proba da zameni dijagonola dizaca i korentora, jer smo izgubili 3-4 poena na isti fazon - nagazi servisom primacicu iz prve linije i automatski ide korekcija.

Link to comment
devojke igraju finale 
 
videćemo dokle će momci :fantom:
 
Svakako, devojke su već izvukle sve (iz sebe) Ostavile su zlato juče protiv Turkinja, neverovatno i skandalozno da se ne igra sutra

Inviato dal mio Mi 9 Lite utilizzando Tapatalk

Link to comment
4 minutes ago, mlatko said:

Svakako, devojke su već izvukle sve (iz sebe) Ostavile su zlato juče protiv Turkinja, neverovatno i skandalozno da se ne igra sutra

Inviato dal mio Mi 9 Lite utilizzando Tapatalk
 

Italijanke su imale jos manje vremena za odmor

Link to comment
5 minutes ago, mlatko said:

Svakako, devojke su već izvukle sve (iz sebe) Ostavile su zlato juče protiv Turkinja, neverovatno i skandalozno da se ne igra sutra

Inviato dal mio Mi 9 Lite utilizzando Tapatalk
 

 

Stvarno..u cemu je poenta da se ne igra u nedelju ? 

Verovatno ishod ne bi bio drugaciji ali opet, retko kad se finala igraju subotom.

Link to comment

Uvek je sranje izgubiti finale na domaćem terenu, ali kako smo odigrali turnir, realno je i finale puna kapa. Jednostavno mi nismo domaćinska ekipa, i pre 10 godina kad smo imali onaj tim koji je bio jak kao crna zemlja jedva smo se nekako dovukli do titule protiv protivnika za klasu slabijih. I da smo nekako izvukli drugi set pitanje je da li bismo imali snage za još jedan, naše su sve vreme vidno bile u grču i pod pritiskom, Italijanke pak pune naboja i adrenalina, nisu imale šta da izgube, a verovatno su bile taman toliko svežije za ona dva meča manje koje su odigrale u Tokiju. I ruku na srce, Paola Egonu je suviše dobra igračica da nikad ne osvoji zlatnu medalju.

 

Žao mi je ovih igračica koje se povlače iz reprezentacije i završavaju svoju priču onom blamažom iz 4. seta, ali bože moj, Toliko toga su već postigle da im to neće biti prevelika mrlja. Realno, većini njih je i vreme i vidi se da više nije to to.

 

Moj utisak na kraju ovog leta je da smo propustili šansu da se pripremimo za smenu generacija i odradimo neke stvari koje bi dugoročno bile dobre za tim. Na kraju krajeva, dve medalje nisu mala stvar, nema mesta nekim preteranim kritikama, ali svejedno... Jesu nas razmazile :D, ali moglo je to i malo bolje, pre svega što se stručnog štaba tiče. 

  • +1 2
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...