Skip to content
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Parapsihopatologija™

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

Odbojka

Featured Replies

Zavrsnica se igra u Katovicama?

U Krakovu sam bodrio pa da organizujem navijace :D

  • Replies 4.4k
  • Views 274.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Most Popular Posts

  • Obozavam ove nase smizle 

  • Ne bih imao ništa protiv da bude dosadno kao u operi, dok naše gaze sve po redu. Ne bih imao ništa protiv ni da takva dosada traje godinama. Gledao sam tako nešto kad su Dražen, Kukoč, Divac, Rađa i e

  • Mega carice univerzuma  Definitivno moja najdraža reprezentacija Srbije    Sad mi je jedino krivo što nismo ovako igrali prošle godine, ne da bismo se prošetali do olimpijskog zlata, nego...

Posted Images

Očekujemo Italijane u polufinalu?

Kakvi su?

Srednje žalosni
Bolji smo

Ali finale je dan posle toga, tako da je bolje namučiti Italijane u troiposatnih 5 setova da bi uzeli ovi drugi. Sa te strane samo slaveni

Inviato dal mio Mi 9 Lite utilizzando Tapatalk

Ne razumem tu organizaciju da planiraš polufinale u petak i finale u subotu.

Ako već hoćeš finale u subotu stavi polufinale u četvrtak.

4 minutes ago, salerokada said:

Ne razumem tu organizaciju da planiraš polufinale u petak i finale u subotu.

Ako već hoćeš finale u subotu stavi polufinale u četvrtak.

 

Polufinale je u subotu

 
Polufinale je u subotu
I finale? Ko basket

Inviato dal mio Mi 9 Lite utilizzando Tapatalk

A karata nema -.-

image.png.662fea685707b761c1a0e3ee7f7f262f.png

 

Pokupovali Poljaci sve
Nek' ih naguze Ruje!
 

Sa Luburdicem smo malo raznovrsniji u napadu sa korekcije. Da li je on nekad igrao srednjaka ?

Kolosalan raspad Rusije

2 hours ago, Mindaugas Žukauskas said:

 

Polufinale je u subotu

Aha, mislio sam da je kao na ženskom prvenstvu.

Ali je i ovo glupo. Igraš četvrtfinale u utorak i čekaš do subote za polufinale.

Tek sam sad video poen na 23:23 kad je Uroš drugu loptu smečovao. Koliko samo taj čovek ima muda i inteligencije i prepoznavanja situacije - neverovatno. 

2 minutes ago, Lezilebovich said:

Tek sam sad video poen na 23:23 kad je Uroš drugu loptu smečovao. Koliko samo taj čovek ima muda i inteligencije i prepoznavanja situacije - neverovatno. 

Mene on ponekad nervira jer je dijabola, ali mu niko ne može osporiti da razmišlja brzinom svetlosti i često nalazi neverovatno lucidna rešenja. Juče npr. kada je u skoku promenio ruku kojom smečuje, pa mu je bloker pao za taj delić sekunde. Najbolji naš igrač svakako.

Da. Mene najvise nervira kada forsira preko svake mere na mecu.

On je nekad kao Teo u kosarci. Odradi 3 asistencije kao genije i onda opali 3 sa 9 metara u petoj sekundi napada. :kecman:

 

 

Razvuku prvenstvo na 2 nedelje i onda polufinale i finale u 2 dana. Bogovi. 

Create an account or sign in to comment

Background Picker
Customize Layout

Account

Navigation

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.