Jump to content
IGNORED

Odbojka


levi

Recommended Posts

1 hour ago, 189- said:

jebemti od 16-12 do 16-16

Nakon izgubljenog prvog i kada se činilo kao de će i drugi da otklizi pri ovom rezultatu, pomislio sam da jednostavno nije naš dan, međutim...

Brutalna utakmica!

Devojkama od sveg srca želim pobedu u finalu! 

 

Link to comment
zasto je zaboga sutra finale. necu moci da gledam :fur:
E to se i ja pitam, posle 2 nedelje turnira, putovanja amo-vamo (protivnika) i sad posle teških polufinala bez dana odmora! Sramota! Samo da je Brankica dobro i Maja odmorna.

Inviato dal mio Mi 9 Lite utilizzando Tapatalk

  • +1 1
Link to comment

Zna li Terzić uopšte da objasni zbog čega nije vodio Kaću Lazović na Olimpijadu, a jeste Brankicu ili npr. Blagojević, koja mu ovde igra libera? Evo vidim lupeta nešto tipa "i kad Lazović igra loše, drugima se čini da igra dobro", demagog običan.

Link to comment

Ma OI su prošle kako su prošle, najbolje moguće, u onom polufinalu protiv SAD Kiraj ga je odučio od odbojke, jbg, pročitao nas je kao otvorenu knjigu, ne bi imale naše šanse sa još 2 Bošković. Realno je tu bio tvrdoglav na svoju štetu i mogao je ranije da dobije igračicu za ubuduće, ali ishod na OI bi bio isti.

Link to comment
7 hours ago, James Marshall said:

Kakva dominacija Boškovićke, ne sjećam se nijednog odbojkaša ili odbojkašice koji ovoliko odskače od ostatka sporta

Jedino Muserski kada ima svoj dan 

 

Na stranu nesuglasice sa trenerom ili drugi razlozi,zanima me  koliko bi bilo moguće u ovoj ekipi da Jovana Brakočević promeni poziciju sa korektora na primača?

To sam razmišljao tokom OI kada je bilo jasno da Brankica neće igrati 

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...