Skip to content
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Parapsihopatologija™

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

Odbojka

Featured Replies

Italija razvalila nemačku

  • Replies 4.4k
  • Views 274.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Most Popular Posts

  • Obozavam ove nase smizle 

  • Ne bih imao ništa protiv da bude dosadno kao u operi, dok naše gaze sve po redu. Ne bih imao ništa protiv ni da takva dosada traje godinama. Gledao sam tako nešto kad su Dražen, Kukoč, Divac, Rađa i e

  • Mega carice univerzuma  Definitivno moja najdraža reprezentacija Srbije    Sad mi je jedino krivo što nismo ovako igrali prošle godine, ne da bismo se prošetali do olimpijskog zlata, nego...

Posted Images

SLO - POL

ITA - SEB

Mnogo neozbiljno takmičenje.

Poljaci su prvo bili izabrali večernji termin a posle kad su skontali da je finale sledeći dan prebacili se na 17:30. Žabari najavili i posle meča sa Nemcima da igraju posle podne sa prenosom na Rai2... a u 20:30 je tradicionalni termin za TG. (19:30 je regionalni nai Rai3, 20:00 Rai1 nacionalno-demohrišćanski, a 20:30 je vreme za mekši levo orijentisani format na Rai2). Morali Poljaci pomeriti polufinale za 21:00 :ohmy:

Inviato dal mio Mi 9 Lite utilizzando Tapatalk

Pustili našu himnu umesto slovenačke :isuse:

14 minutes ago, Milošica said:

Pustili našu himnu umesto slovenačke :isuse:

 

:lolol:

 

Dobro me podseti da je tekma

Dobro je ovo, malo da se spuste na zemlju

Inviato dal mio Mi 9 Lite utilizzando Tapatalk

Ajmo bratjo :smiley_hail:

 

10:4

1 hour ago, Milošica said:

Pustili našu himnu umesto slovenačke :isuse:

Pa jel su pevali :s_p:

Just now, Fakundo Sava said:

Pa jel su pevali :s_p:

Bila bi najjača fora ikad da su to uradili.

Kakav set, kakvo trpanje

Odvališe ih zmajčeki u trećem setu kao brzi voz.

Bila bi najjača fora ikad da su to uradili.
Sad im je pevaju, Tištos pase oš popasti dosadnih nas... ajde sad dosta malo. Ako uzmu i 4. sutra u finalu mogu i do zlata

Inviato dal mio Mi 9 Lite utilizzando Tapatalk

Bukake :smiley_hail:

excelente-burns.gif

Create an account or sign in to comment

Background Picker
Customize Layout

Account

Navigation

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.