Jump to content
IGNORED

Odbojka


levi

Recommended Posts

18 minutes ago, hazard said:

Ja ovo stvarno retko, ili skoro nikada ne kažem ali....DABOGDA SVE IZGUBILE UBUDUĆE DO KRAJA SVOJIH KARIJERA

 

Jedno da je se ode na prijem kod predsednika iz kurtoazije...smeškaš se, slikaš se, kažeš nešto opštemestaški, hvala hvala, odeš kući. Drugo je ovo uvlačenje u dupe...ajde lopta s potpisima...ali dres!!! Pa jebite se

Sačekaj bre Hazarde, pa misliš da su te žene i devojke same to smislile pored živog Zorana Gajića, etalona za ljigavštinu...Dobro nisu AV dozvolili da bira koju će da odvede u hotel...Ili Brnabićki...

Edited by Ayatollah
Link to comment
16 minutes ago, hazard said:

Ja ovo stvarno retko, ili skoro nikada ne kažem ali....DABOGDA SVE IZGUBILE UBUDUĆE DO KRAJA SVOJIH KARIJERA

 

Jedno da je se ode na prijem kod predsednika iz kurtoazije...smeškaš se, slikaš se, kažeš nešto opštemestaški, hvala hvala, odeš kući. Drugo je ovo uvlačenje u dupe...ajde lopta s potpisima...ali dres!!! Pa jebite se

pa pročli put je bila medalja, ne vidim šta je to neobično u ovakvom razvoju situacije u državi

Link to comment
1 minute ago, Host said:

Nije vazno sam smisliti, vazno je ucestvovati. SIDBD.

Pa da je bilo koja izričito odbila da učestvuje, ne bi više videla reprezentaciju dok je živog Gajića, a svaka od njih bi da učestvuje u žetvi medalja koja će predstojati u narednim godinama. 

 

Osim toga, dosta njih ni ne živi u Srbiji, a zarađuje ozbiljne pare od odbojke (Tijana valjda milion evra po sezoni). Boli njih dupe da se konfrontiraju zbog darivanja dresa, nemaju istu perspektivu kao mi.

Link to comment
8 minutes ago, Ayatollah said:

Sačekaj bre Hazarde, pa misliš da su te žene i devojke same to smislile pored živog Zorana Gajića, etalona za ljigavštinu...Dobro mu nisu dozvolili da bira koju će da odvede u hotel...Ili Brnabićki...

 

Savršeno me zabole ko je smislio, one su uradile...ako je Gajić smislio mogle su da kažu evo Gajići tu mu uruči dres i slikaj se s njim, mi nećemo...zašto šampionke Evrope treba da se uvlače Vučiću u bulju??? I da učestvuju direkt u njegovoj propagandnoj i izbornoj kampanji...šta je l im neko pretio streljanjem...je li su beslovesna bića...mrš bre

Link to comment
3 minutes ago, Ayatollah said:

Pa da je bilo koja izričito odbila da učestvuje, ne bi više videla reprezentaciju dok je živog Gajića, a svaka od njih bi da učestvuje u žetvi medalja koja će predstojati u narednim godinama. 

 

Osim toga, dosta njih ni ne živi u Srbiji, a zarađuje ozbiljne pare od odbojke (Tijana valjda milion evra po sezoni). Boli njih dupe da se konfrontiraju zbog darivanja dresa, nemaju istu perspektivu kao mi.

 

Upravo zbog boldovanog treba da odjebu Vučića.

 

No da su sve odbile, posle bi bilo pitanje a Gajiću zašto nema medalja, zašto nije ceo tim tu? A ovako, pa super, nadam se da će tih medalja u narednim godinama biti tačno nula.

Link to comment
15 minutes ago, Glass Joe said:

Ok samo mi navedi koji je to nas sportista posle nekog uspeha odbio prijem kod drzavnog vladara

 

Postoje prijemi i prijemi. Da su otišle, proćaskale kurtoazno, slikale se, ništa ne bi rekao. Ovo sa dresom je potpuno drugi nivo dupeuvlakaštva

Link to comment
25 minutes ago, renne said:

srećom, neće ti se želja obistiniti

 

Verovatno si upravu, samo što tu nema ništa ,,srećom" nego samo ,,nesrećom". Jer će onda biti još ovakvih situacija. Ovo je direkt rad za Vučića, skupljanje glasova, kao da su se stavili na bilbord SNS. Meni je drago što je Srbija svetski i evropski šampion u odbojci, i što su odbojkašice uzele medalju na Olimpijadi, stvarno jeste. Ali odbojka mi je tamo negde 75654. stvar u životu, stvarno ne bi postojao nikakav uticaj na moj život da srpska odbojka sutradan komplet propadne. Ono što mi stvara mnogo veći problem u životu međutim je korišćenje sportskih uspeha (bilo kojih) za besramno promovisanje diktatorske vlasti. Dabogda i Zvezda uzela nula bodova i dala nula golova u LŠ, pa nek onda vidimo kome je Vučić rekao da da gol.

Link to comment

Naravno da je srećom.

A sportisti će uvek ići kod ovih koji ih zovu, ma kako se oni zvali i prezivali

Uvek bilo i uvek biće

Onih par američkih mučenika što su kleki, izgubili su olimpijski status, i šta sad oni dalje da rade?

Takva su vremena, usrana, ali jebi ga

Link to comment

Niti one imaju odnos prema vlastima (mislim i na RS) i drekavcu isti kao mi, niti su one zasluzne za ovaj potez darivanja (mads opet ko zna, a bolje dres nego medalja :cry)... tako da im ovo ne treba uzeti za zlo.

 

 

 

 

Link to comment

Jbte dođem ovde da malo odmorim od košarke i imam šta da pročitam... Opet sve merite kroz odnos prema Vučiću, pa koji vam je bre?? Zašto uopšte pratite sport ako očekujete da profesionalni sportisti i sportistkinje dele vaša politička uverenja i budu spremni kano zapete puške da ih javno demonstriraju? Igrajte lepo odbojku ispred zgrade sa društvom, tu niko neće doći u situaciju da izda NBOV (Narodnu borbu za oslobođenje od Vučića).

 

Hazarde, podsetiću te još jednom da je košarkaška repka 1998. godine iz Atine došla pravo kod Slobodana Miloševića na kanabe. Pre nego što su napravili zajedničku fotku sa njim u sredini i peharom ispod njegovih nogu, kapiten (poznat pod inicijalima A.Đ.) mu je poklonio timsku zastavicu sa potpisima svih igrača, uz aplauz svih prisutnih igrača i stručnog štaba.

 

Ako si posle toga nastavio da pratiš košarkašku reprezentaciju, a jesi, onda možeš da preživiš i to što je Aleksandar Vučić dobio na poklon odbojkaški dres.

 

Koji vam je bre, stvarno ste prsli sa tim pretvaranjem svakog aspekta života u borbu na život i smrt sa Vučićem.

 

 

 

 

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...