Jump to content
IGNORED

Odbojka


levi

Recommended Posts

pre utakmice mislio sam da cemo da izgubimo ali ovo je bilo lakse nego protiv poljske

iznenadjujuce lako u prva dva seta i da se nije igralo odmah drugi dan + da nisu imale manje od 24h (pri tom par sati manje vremena za oporavak od protivnika) bilo bi istinsko rutiniranje ... pad je bio ocekivan (mozda su na 7:5 u trecem i pomislile da ce amerikanke da se samoubiju)

izgleda da imaju sjajnu hemiju i izmedju sebe i sa selektorom

naklon do poda ma kako da zavrsi finale

  • +1 1
Link to comment

Meni je i juče bilo nevjerovatno i nestvarno  vidjeti u polufinalu svjetskog prvenstva u odbojci jednu Ameriku, Brazil, Italiju i među njima malu Srbiju. ❤️

 

A sada su u finalu...hej, u finalu svjetskog prvenstva!! 🥰

 

A naročito sam ponosan na zemljakinja Tijanu i nadam se da će ona pokrenuti što više djevojaka iz tih krajeva da se bave ovim sportom jer visine (a nadam se i talenta) sigurno ima.

  • +1 4
Link to comment
1 hour ago, April said:

Nerviram se kao kad igra Novak

 

nikad necu zaboraviti polufinale oi u riu protiv amerikanki i dramu u pet setova. mislim da sam tu poludeo od nervoze. ne znam zasto ali zenska odbojka mi je medju prvima kada se gleda nervoza. fianle verovatno necu ni gledati jer bolje igraju kada pratim samo ls.

 

Link to comment

sta je igrala Brankica, mislim da ni ona ne zna...

 

zato Busa :smiley_hail:

 

Amerikanke dobile same sebe... odlicna igra primaca, Robinson i Frantti koju je zamenio ne znam ni ja zasto... ali Drews i oba srednjaka potpuno u ofsajdu. u trecem su srednjaci Amerike bile odlicne, zato su nas i isamarali.

 

btw, kada cujem kako je Egonu najbolja igracica sveta, nije mi dobro... ovo sto Tijana koriguje u prilazu lopti, to u muskoj odbojci nema puno ljudi sto mogu da urade. neverovatna je.

 

u finalu ce se nadam se pojaviti Brankica i/ili srednjaci. dosta bilo spavanja

Link to comment

Dva pitanja za vas koji više pratite od mene.

 

prvo: Ko je opasniji protivnik u finalu  Italija ili Brazil

drugo: Šta treba da urade da bi obezbedile plasman na sledće OI. 

Link to comment

To su prekopirali od košarkaškog turnira iz Tokia. Krajnje sulud sistem i traženje rupe na saksiji za turnir od 12 ekipa.

 

Plus ove svetske kvalifikacije za ukupno 6 mesta, a onda preostalih 5 ide po renkingu (preferencija manje zastupljenih kontinenata).

Link to comment
1 hour ago, arheolog1981 said:

https://olympics.com/en/news/pathway-to-paris-2024-volleyball-qualification-system-explained

Isuse majko. Kakav sistem. Na OI će biti 3 grupe po 4 tima a svetski prvak nema obezbeđeno mesto

Italija je najbolji tim na svetu, ako može nekako Brazil da ih dobije bilo bi lepo :)

Sent from my DN2103 using Tapatalk


 

:lol:

 

kako to molim te? dobile su nas u finalu EP mesec dana posle OI gde smo ih unakazili, ali bukvalno unakazili u 1/4 finalu. imaju i zlato iz lige nacija ove godine koju smo mi igrali bez Tijane. mogu nas dobiti, to svakako, ali u mecu Srbija-Italija, za sve se pita Srbija. 

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...