Jump to content
IGNORED

Odbojka


levi

Recommended Posts

 

12 hours ago, freakns said:

nije Gorecka nego Stysiak. neverovatno da je nismo mogli zaustaviti... ali nije to bio najveci problem. Brankica je odigrala uzasan mec, nista nije mogla da prodje. kad dodas da je i Stevanovic skripala a Busini poeni na nivou statisticke greske, cudo je da smo uopste i dobili. ustvari, nije cudo, neg Tijana.

 

sada jopet polufinale sa US of A. one standardno 2x bolje kada krenu 1/4 finala... ako Brankica ponovi ovakav mec, nece nam biti lepo

 

Bušini poeni su uvek na nivou statističke greške. Devojka je odličan odbrambeni igrač i server, ali joj je igra u napadu u najmanju ruku diskutabilna za ovaj nivo. Da ima napad kao Brankica, bila bi među 10 najboljih odbojkašica na svetu, ovako je više igrač zadatka. Slično važi i za Brankicu, samo u obrnutom smeru (doduše, ona je više korektor, iako je nominalno primač), i nju vredi istrpeti da je krene, jer kad krene onda zna biti vrlo zajebana. Ono što je meni čudno je, da kada ne ide Buši ili Brankici u njihovim segmentima, kao sinoć npr., zašto se ne pokušava ranije sa ubacivanjem Bojane Milenković ili Kaće Lazović - ono, protivnik ti gađa Bušu servisima celu utakmicu i umori je, ona vidno popusti na prijemu, i ti je tvrdoglavo držiš dok ti protivnik ne napravi seriju servisima. Važi generalno i za druge, ali kod Brankice i Buše je to najočiglednije. 

Link to comment

zato sto ti nemas u zenskoj odbojci vrhunske napadace koji su dobri primaci. to je nekada bila Larson, pa Zhu Ting(sa kojom se nesto desilo, ona je drasticno pala kada je napunila 24-25 godina), danas je to samo Gabi. i bice ona mala ruskinja, sto je kod Terzica, Fedorovtseva. devojka ce za 2 godine biti najbolji igrac na svetu.

 

kod nas je to samo malko drasticnije, pa imas Brankicu koja bije ko besna, odlican je bloker za primaca, ali moj servis ne bi uvatila... a Busa je solidna na prijemu, ali moju pokojnu babu ne bi prosla. to smo se nadali da ce se promeniti sa Katarinom Lazovic, jer je ona odlican napadac a prijem joj nije supalj... ali se ona nekako pomalo izgubila. fazon je kad imas Tijanu, tebi ne treba jos jedan ubica. dovoljno je da imas nekoga koga ne preskaces u rotaciji

Link to comment
18 hours ago, arheolog1981 said:

Od vođstva 23:19 u četvrtom setu do 24:26. Ide se u peti...
Nadam se da grešim al gubimo ovo kad se onolika prednost prosula. Sve ubedljive pobede i Poljska će na kraju na buku ovo da izvuče... protiv Turske bi bilo mnogo lakše al jbg

Fun fact, sva prethodna četiri seta su naše devojke došle prve do 15 :)

Sent from my DN2103 using Tapatalk




 

Nisi puno gledao žensku odbojku a? :D

Mene su davno nervno sjebale, mislim protiv GER i od tada, nije gotovo dok nije gotovo. 

Mada i muška postaje poprilično nesigurna, dobar server, par loših prijema i eto obrta za čas. 

Link to comment
Nisi puno gledao žensku odbojku a? [emoji3]
Mene su davno nervno sjebale, mislim protiv GER i od tada, nije gotovo dok nije gotovo. 
Mada i muška postaje poprilično nesigurna, dobar server, par loših prijema i eto obrta za čas. 
O da, gledao sam za sve pare :) Zato u poslednjih 5 godina ne gledam praktično ništa. Čekam OI i plivanje, atletiku, veslanje i sl. Zajebao sam se pa sam gledao EuroBasket sad u septembru, ne verujem da ću više sem preko LiveScore da to upražnjavam... tako sam uostalom ispratio i sinoćnju tekmu a i večeras ću. Đokovića i fudbalere recimo nisam pogledao 10 godina, niti imam nameru

Sent from my DN2103 using Tapatalk

  • +1 1
  • Haha 1
Link to comment
Just now, arheolog1981 said:

O da, gledao sam za sve pare :) Zato u poslednjih 5 godina ne gledam praktično ništa. Čekam OI i plivanje, atletiku, veslanje i sl. Zajebao sam se pa sam gledao EuroBasket sad u septembru, ne verujem da ću više sem preko LiveScore da to upražnjavam... tako sam uostalom ispratio i sinoćnju tekmu a i večeras ću. Đokovića i fudbalere recimo nisam pogledao 10 godina, niti imam nameru

Sent from my DN2103 using Tapatalk
 

Ja nemam živaca a ako je neki noćni termin čini mi se ni komšiluk. :lolol:

Fubal mogu, tu više nemaju šta da me iznenade, vaterpolo nikako, mislim da je dete naučilo najgore moguće psovke i sudiji i potopljenoj lopti i kontrafaulu. 

  • +1 1
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...