April 7Apr 7 2 hours ago, kud u maglu Simoviću said:verujem da su to završilitm kad su prelazili sa rtvns na telekomne znam dal mogu da premoste sa yt dok ne nađu neki aranžman na tv, mada tu ne vidim ko bi mogao da ih angažuje ako su razlozi političke prirodena yt imaju 380k sub-ova, a epizode im imaju po 60+ k pregleda, ne znam koliko je to dovoljno za neki opipljiviji keš za produkciju koja bi brojala min 10 ljudiVrlo verovatno. Tada je postojala priča da su veliki novci bili u pitanju.
April 7Apr 7 Verujem da nigde neće dobiti kintu koju su dobili od TS. Jebiga oni su u "zamahu" lopatama sipali, i sada sipaju ali su smanjili broj "projekata"...Šteta, ali možda je prilika da predahnu, napune baterije, da vide šta dalje...
April 7Apr 7 13 hours ago, Frank Pembleton said:Izgleda da je TelekomMedia ("krovna" organizacija za sve multimedijalne "avanture" Telekoma) krenuo ozbiljno da kreše budžete na par njihovih TV su zategli sipanje para, nekoliko serija su u pripremama stavljeni "na led"...Moguće da je zbog toga što se sve pare sada skreću u expo...istrošili se za Marića?
April 30Apr 30 @napadaj Koja beše epizoda je ona kad Torbica u napadu panike popusti pod pritiskom i vikne JA SAM ZA ŠEŠELJA!
April 30Apr 30 6 minutes ago, Valk said:@napadajKoja beše epizoda je ona kad Torbica u napadu panike popusti pod pritiskom i vikne JA SAM ZA ŠEŠELJA!
May 1May 1 Nakon sto su dobili pedalu, mojoj kevi konacno resili predmet posle skoro 10 godina cekanja. Slucajnost? Ne bih rekao..
May 1May 1 Ovih dana mi iskaču razne reklame u kojima su Škorić i Ćirjaković, a Banjca nema. Opet, gledao sam malo emisiju u kojoj je pričao da ga muči bolest i da mu je dosta toga postalo naporno.
May 1May 1 Pojavljuje se i Ćirjaković, a Škorić ima i podkast sa Mlađom Urdarevićem koji bih slušao kad bih mogao da podnesem podkaste generalno.
May 3May 3 "Točak istorije" na temu "Gospodar prstenova" je spektakularan, Škorić pokidao.Ima ih i u podcastu "Prijapizam"
May 3May 3 Prijapizam bukvalno NESLUŠLJIV, imaju neke sranje mikrofone i svi pričaju u isto vreme, bukvalno se unervozim dok slušam. Edited May 3May 3 by Mil@n
May 3May 3 On 1. 5. 2026. at 10:51, napadaj said:Ovih dana mi iskaču razne reklame u kojima su Škorić i Ćirjaković, a Banjca nema. Opet, gledao sam malo emisiju u kojoj je pričao da ga muči bolest i da mu je dosta toga postalo naporno.Evo i Banjca u reklami za taksi. Nego, u kojoj emisiji je to pričao?
Create an account or sign in to comment