Skip to content
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Parapsihopatologija™

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

Cverglani kod babe na Pejićevim salašima pevaju Boškićevom bratu "Dođi janje kad se žito žanje"

Featured Replies

Možda Una tvunsure

  • Replies 1.5k
  • Views 243k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Most Popular Posts

Posted Images

2 hours ago, kud u maglu Simoviću said:

verujem da su to završilitm kad su prelazili sa rtvns na telekom

ne znam dal mogu da premoste sa yt dok ne nađu neki aranžman na tv, mada tu ne vidim ko bi mogao da ih angažuje ako su razlozi političke prirode

na yt imaju 380k sub-ova, a epizode im imaju po 60+ k pregleda, ne znam koliko je to dovoljno za neki opipljiviji keš za produkciju koja bi brojala min 10 ljudi

Vrlo verovatno. Tada je postojala priča da su veliki novci bili u pitanju.

Verujem da nigde neće dobiti kintu koju su dobili od TS. Jebiga oni su u "zamahu" lopatama sipali, i sada sipaju ali su smanjili broj "projekata"...

Šteta, ali možda je prilika da predahnu, napune baterije, da vide šta dalje...

13 hours ago, Frank Pembleton said:

Izgleda da je TelekomMedia ("krovna" organizacija za sve multimedijalne "avanture" Telekoma) krenuo ozbiljno da kreše budžete na par njihovih TV su zategli sipanje para, nekoliko serija su u pripremama stavljeni "na led"...

Moguće da je zbog toga što se sve pare sada skreću u expo...

istrošili se za Marića?

  • 4 weeks later...

@napadaj

Koja beše epizoda je ona kad Torbica u napadu panike popusti pod pritiskom i vikne JA SAM ZA ŠEŠELJA!

6 minutes ago, Valk said:

@napadaj

Koja beše epizoda je ona kad Torbica u napadu panike popusti pod pritiskom i vikne JA SAM ZA ŠEŠELJA!

Hvala, mrem lol lolol

Screenshot-20260501-010536.png

Meni lično nabolji momenat serije, koju sam u principu pratio do momenta preseljenja.

Nakon sto su dobili pedalu, mojoj kevi konacno resili predmet posle skoro 10 godina cekanja.

Slucajnost? Ne bih rekao..

Ovih dana mi iskaču razne reklame u kojima su Škorić i Ćirjaković, a Banjca nema. Opet, gledao sam malo emisiju u kojoj je pričao da ga muči bolest i da mu je dosta toga postalo naporno.

Škorić radi reklame sa Milakovićem, odličan su tandem.

Pojavljuje se i Ćirjaković, a Škorić ima i podkast sa Mlađom Urdarevićem koji bih slušao kad bih mogao da podnesem podkaste generalno. lolol

"Točak istorije" na temu "Gospodar prstenova" je spektakularan, Škorić pokidao.

Ima ih i u podcastu "Prijapizam"

Prijapizam bukvalno NESLUŠLJIV, imaju neke sranje mikrofone i svi pričaju u isto vreme, bukvalno se unervozim dok slušam.

Edited by Mil@n

On 1. 5. 2026. at 10:51, napadaj said:

Ovih dana mi iskaču razne reklame u kojima su Škorić i Ćirjaković, a Banjca nema. Opet, gledao sam malo emisiju u kojoj je pričao da ga muči bolest i da mu je dosta toga postalo naporno.

Evo i Banjca u reklami za taksi. Nego, u kojoj emisiji je to pričao?

Create an account or sign in to comment

Background Picker
Customize Layout

Account

Navigation

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.