Jump to content
IGNORED

Slavsko-domaćinska tema


renne

Recommended Posts

Srećan Uskrs, drugari!

 

Moja torta koja me je samlela svojom zahtevnošću izgleda ko neko sranje. Nema filtera koji joj može pomoći. Nadam se da će biti bolja na jeziku.

 

nzizrq.jpg

 

 

Joojj, muškarci. Naravno da je bitno i kako izgleda. Kako poslastičari imaju one oštre ivice i precizne glazure, blagiš se njima.

 

molim te ne lupaj. izgled je samo plus, bitan je ukus. moja keva nije majstor za slatko i ima par stvari koje konstantno pravi, i iako su vizuelno ovaj fazon ukus nikada ne proda. stoga, ne lupaj glavu oko toga kako torta izgleda. iz mog iskustva, sto bolje torta izgleda uzasnijeg je ukusa.

Link to comment

Moja torta koja me je samlela svojom zahtevnošću izgleda ko neko sranje. Nema filtera koji joj može pomoći. Nadam se da će biti bolja na jeziku.

 

 

meni je ova torta lepa, prava mera ukrasavanja. da je na fensi posluzavniku na fensi stolnjaku mogla bi u casopis.  

 

@ haralampije  nesto ti ublijedjela slastica :) sta je ovo? :)

Edited by darling
Link to comment

Razmazila me Francuska kad je u pitanju izgled torte, a ja to ne umem da postignem.

 

Nego, šta mislite, je l poslastičari kuvaju žuti fil za taj dan odjednom, onako djuture za sve što im treba?

Link to comment

 

 

@ haralampije  nesto ti ublijedjela slastica :) sta je ovo? :)

Manjak svetla pa se ne vidi najbolje.Zute kocke sa sumskim vocem odgore.Prijatno i ne preslatko

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...