Jump to content
IGNORED

Slavsko-domaćinska tema


renne

Recommended Posts

Najsocijalnije ofarbana jaja u istoriji Uskrsa ali nije se imalo vremena za bilo šta domišljatije...

 

237cf55a7850ae998240fe756278bd80.jpg

 

O Hristos anastathike! Ela, na fame tora!

(Hristos voskrese! Ajd' sad da jedemo!)

Edited by beowl
Link to comment

Srećan Uskrs, drugari!

 

Moja torta koja me je samlela svojom zahtevnošću izgleda ko neko sranje. Nema filtera koji joj može pomoći. Nadam se da će biti bolja na jeziku.

 

nzizrq.jpg

Link to comment

Srećan Uskrs, drugari!

 

Moja torta koja me je samlela svojom zahtevnošću izgleda ko neko sranje. Nema filtera koji joj može pomoći. Nadam se da će biti bolja na jeziku.

 

nzizrq.jpg

Bitan je ukus a izgled je za bitan za poslasticarnicu :) koliko sam puta probao na oko savrsene torte a ukus...bljak.Nisam majstor za torte(boze sacuvaj!) ali malo slag pene iz limenke cini cuda! Nasaras lepo i brzo a krajnji rezultat bude bar solidan ako ne savrsen.Nemoj se nervirati,sigurno je ukusna :D

Link to comment

Da bi torta dobila desetku, mora da bude super yummy, dobre teksture fila, da nema ničeg zaggorelog, niti gnjecavog kod kore, da su se lepo spojili lejeri (za šta se ja plašim jer ovde ide kora, pa tanak sloj fila, pa tucani grilijaž koji je suv, pa na njega opet kora, itd.), pa da sve to na kraju lepo izgleda, a ne kao da su se deca igrala. :D

 

Zato je Pavlova keva. Ona uvek izgleda kao sa naslovnice.

Link to comment

E pa tu desetku nećeš nikad dostići.Kao 99% populacije.To je dobro jer kad dostigneš kuda dalje?

 

Poslato sa WC šolje by BVK

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...