Jump to content
IGNORED

Košarkaška Reprezentacija Srbije


Joe D

Recommended Posts

8 hours ago, miki.bg said:

Kome se gleda meč sa Australijom kao zagrevanje, čini mi se da je tražio neko ranije u temi.

 

 

 

Kalinic :hail:

Link to comment
  • Replies 25.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Joe D

    1671

  • theanswer

    1204

  • goofs

    936

  • б1lme3

    907

sljaker :fantom:

igrac sa kraja klupe

nebitnost kao takva

 

 

jbt, lako moguce da od startnih 5 sa te utakmice, samo teo bude deo ekipe

 

nego, znate koji igrac jedini uz bogdana ima osvojene sve tri medalje izgubljena sva tri zlata u djordjevicevoj eri?

bircevic :Hail:

Link to comment
20 hours ago, Joe D said:

kad je on pisao ovde?

 

najbolji nas kosarkaski novinar, by far. 

Mixxer? gde je Bartuc da vidi ovo :D

 

salu na stranu, dobar je Mixxer... samo cekam da mu dosadi, pa da se vrati domacem fudbalu...

Link to comment
17 minutes ago, pbg12345 said:

sljaker :fantom:

igrac sa kraja klupe

nebitnost kao takva

 

 

jbt, lako moguce da od startnih 5 sa te utakmice, samo teo bude deo ekipe

 

nego, znate koji igrac jedini uz bogdana ima osvojene sve tri medalje izgubljena sva tri zlata u djordjevicevoj eri?

bircevic :Hail:

Jovic koji nije igrao kad smo bili 4.

Link to comment
2 minutes ago, Timmi said:

Jovic koji nije igrao kad smo bili 4.

da, prevideh jovica

a i stimca vala

pih

 

dakle, jasno, garancija medalje su birca&stime :Hail:

Link to comment
7 hours ago, freakns said:

Mixxer? gde je Bartuc da vidi ovo :D

 

salu na stranu, dobar je Mixxer... samo cekam da mu dosadi, pa da se vrati domacem fudbalu...

ne secam se nika uopste

Link to comment
On 5.7.2019. at 13:15, Heaviside said:

Ko zna možda dobro skraćuje distancu i ima zajeban grepling. Ni Ben Askren ne izgleda kao da bi dobio bilo koga.

+1

Link to comment
On 6.7.2019. at 11:49, ZSNj said:

Ja nisam tako prefinjenog ukusa kao vecina ovde, pa mi je Sareni jos i prihvatljiv kao komentator, ali ovi intervjui su samoubistvo. Transfer blama, sta god kaze

 

Ne, paranormalno je koliko glupa pitanja je Šarenac podsećao. Bukvalno paranormalno, prosto je nemoguće da retard ode u Ameriku da snimi intervju sa igračima kao što su Teo, Kalina, Bobi, i da nije u stanju da spremi barem po 3 zanimljiva pitanja za svakog od njih. Imbecilno.

Link to comment

Danas sam iz dosade odgledao ovaj serijal što je Šareni pravio sa reprzentativcima - ima jedna stvar koja mi je upala u uši - od svih reprzentativaca, jedino Kalinić nije ni jednom pomenuo repku u pozitivnoj konotaciji - mrsomudio je nekakve gluposti tipa da mu je najdraža utakmica uzimanje nekog gimanzijskog trofeja u srednjoj školi i tako to. Sve u svemu, sad kad sam video koliko smara, nije mi mnogo čudno što ga je Salo otpilio čim je dobio šansu. 

Link to comment
6 minutes ago, MiddleClass said:

+1

 

Drznuo se da nijednom ne pomene i zahvali se velikom vodji - Aleksandru "Srebrni BG na vodi" Djordjevicu... :fantom:

 

ma jok, samo je foler. 

ko onaj lik u društvu što pokušava po svaku cenu da bude drugačiji™

Link to comment
26 minutes ago, steins said:

Danas sam iz dosade odgledao ovaj serijal što je Šareni pravio sa reprzentativcima - ima jedna stvar koja mi je upala u uši - od svih reprzentativaca, jedino Kalinić nije ni jednom pomenuo repku u pozitivnoj konotaciji - mrsomudio je nekakve gluposti tipa da mu je najdraža utakmica uzimanje nekog gimanzijskog trofeja u srednjoj školi i tako to. Sve u svemu, sad kad sam video koliko smara, nije mi mnogo čudno što ga je Salo otpilio čim je dobio šansu. 

 

Što “mrsomudio gluposti”, pa to je jedan sasvim iskren i originalan odgovor. Isto i na pitanje ko ti je idol, svi vade neke Dzordane i Dankane, ovaj kaze da mu je burazer idol i da nije bilo njega on ne bi bio tu gde jeste. Svi šabloniraju odgovore ko sa izbora za mis, a on jedini vadi neke verovatno autenticne momente.

 

Stvarno lik deluje pametnije i elokventnije od vecine nasih, a vrvtn i globalno, sportista.

Link to comment
Just now, goofs said:

 

Što “mrsomudio gluposti”, pa to je jedan sasvim iskren i originalan odgovor. Isto i na pitanje ko ti je idol, svi vade neke Dzordane i Dankane, ovaj kaze da mu je burazer idol i da nije bilo njega on ne bi bio tu gde jeste. Svi šabloniraju odgovore ko sa izbora za mis, a on jedini vadi neke verovatno autenticne momente.

 

Stvarno lik deluje pametnije i elokventnije od vecine nasih, a vrvtn i globalno, sportista.

zato što kenja, 

ovo je klasičan promidžbeni program - tipska pitanja, tipski odgovori. I svi su prihvatili tu igru, jedino Kalina mrsomudi gluposti a la Djole Balašević - čuš idol mu buraz a utakmica koju pamti gimanzijski kup. Fali samo lepa protina kći i to je to.

Link to comment
  • radisa locked this topic
  • radisa unlocked this topic
  • James Marshall locked and unlocked this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...