Jump to content
IGNORED

Košarkaška Reprezentacija Srbije


Joe D

Recommended Posts

  • Replies 25.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Joe D

    1671

  • theanswer

    1204

  • goofs

    936

  • б1lme3

    907

Kako bre nemamo boljeg? Imamo bukvalno na stotine likova koji se time bave a znaju da rade intervjue i imaju košarku u malom prstu. RTS nema boljeg, ali im niko ne brani da takvog zaposle. 

Link to comment

treba biti posten pa reci da sareni ima 1 sirovu brodkastersku harizmu koju samo jos edin ima kod nas. za razliku od radojevica recimo, sareni ima neki osecaj za svoj poso, steta sto je kompletni debil.

Link to comment

Ja nisam tako prefinjenog ukusa kao vecina ovde, pa mi je Sareni jos i prihvatljiv kao komentator, ali ovi intervjui su samoubistvo. Transfer blama, sta god kaze

Link to comment

Zivo me zanima da li je pravio i sa Jokicem intervju u Americi, posto ovaj jos nije rekao da ce igrati a Sarencu je to gore nego da mu umre majka. Pre ce biti da snimaju sad u stali sa konjima. 

Link to comment

Meni su ok emisije, istina ne prica puno o svetskom koliko o samim igracima i tu gde se nalaze, sto mozda i nije lose ispalo s ozbirom da su epizode 1 i 2 dva otpisana lika.

 

A Sareni, jbmliga, ok mi je kao komentator, samo je prestao da prati basket pre jedno 15 godina i od tada fura iste fore i "anegdote". Pregazilo ga vreme samo tako. Naravno, ima mnogo boljih u zemlji.

Link to comment

Nije valjda neko ocekivao da ce Sareni napraviti dobre intervjue? Pogotovo ne da ce izvuci neke zanimljivosti od igraca, a ne vec sto puta ispricane anegdote..

 

Ne znam da li je Milos Jovanovic nekada pisao ovde (na FB92 jeste), uglavnom njegove intervjue sam sa zadovoljstvom citao na Vice-u, a sada slusam Sestu licnu podcast. Pravi primer dobro pripremljenog novinara, kome se sagovornici fino otvaraju..

Link to comment

Da na njega sam mislio...
Inače sve veći sam fan podkasta generalno...
Mada kao kod svega i tu treba probati...




...shiit has hit the fan...

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...