Jump to content
IGNORED

Košarkaška Reprezentacija Srbije


Joe D

Recommended Posts

  • Replies 25.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Joe D

    1671

  • theanswer

    1204

  • goofs

    936

  • б1lme3

    907

kad je on pisao ovde?
 
najbolji nas kosarkaski novinar, by far. 
On je mene i "poslao" na ovaj forum ako se dobro sećam...




...shiit has hit the fan...

Link to comment

ja nedavno nakanio da pustim Šestu ličkuTM i izaberem epizodu sa Kostom Perovićem. Odmah na početku krenu da pričaju o voćarstvu i krene Kosta da objašnjava značaj zdrave hrane, vitamina i povratku prirodi, trešnjama i majčinoj dušici. Mislim se bratić garant imaš plantažu jabuka koje se od cveta do branja prskaju 48 puta, ako bude dosta kiše onda i 60+ puta, jesi moj grobar i sve to, ali ajde bjaži, gasim te. Posle sam pogledao i epizodu sa Sonicsom o koledž basketu.

Link to comment
45 minutes ago, miki.bg said:

Kome se gleda meč sa Australijom kao zagrevanje, čini mi se da je tražio neko ranije u temi.

 

 

 

Vodimo 24:10, teo briljira. 

Link to comment
4 hours ago, Jimmy Kowalski said:

 

Ne znam da li je Milos Jovanovic nekada pisao ovde (na FB92 jeste), uglavnom njegove intervjue sam sa zadovoljstvom citao na Vice-u, a sada slusam Sestu licnu podcast. Pravi primer dobro pripremljenog novinara, kome se sagovornici fino otvaraju..

 

Sada pise na vox92 forumu.

Link to comment
ja nedavno nakanio da pustim Šestu ličkuTM i izaberem epizodu sa Kostom Perovićem. Odmah na početku krenu da pričaju o voćarstvu i krene Kosta da objašnjava značaj zdrave hrane, vitamina i povratku prirodi, trešnjama i majčinoj dušici. Mislim se bratić garant imaš plantažu jabuka koje se od cveta do branja prskaju 48 puta, ako bude dosta kiše onda i 60+ puta, jesi moj grobar i sve to, ali ajde bjaži, gasim te. Posle sam pogledao i epizodu sa Sonicsom o koledž basketu.
Jesi slušao sa Džiletom?




...shiit has hit the fan...

Link to comment

Nisam. Pogledaću jednom. Ali predugačko mi je to nekako. Radije odgledam neku nfl utakmicu za tih sat i po nego da slušam Kostu Perovića.

 

Link to comment
3 hours ago, omiljeni said:

ja nedavno nakanio da pustim Šestu ličkuTM i izaberem epizodu sa Kostom Perovićem. Odmah na početku krenu da pričaju o voćarstvu i krene Kosta da objašnjava značaj zdrave hrane, vitamina i povratku prirodi, trešnjama i majčinoj dušici. Mislim se bratić garant imaš plantažu jabuka koje se od cveta do branja prskaju 48 puta, ako bude dosta kiše onda i 60+ puta, jesi moj grobar i sve to, ali ajde bjaži, gasim te. Posle sam pogledao i epizodu sa Sonicsom o koledž basketu.

 

Pogledaj sa Mićom Berićom™, tu imaš najviše anegdota iz 95-98 ere, a Mićan se baš seća gomile sitnih stvari i dosta je duhovit. Sa Bilijem Beronom je isto super podkast, ako te nije klubaštvo uzelo pod svoje (ne znam kako si opredeljen) :)

Link to comment

Sa Mićom mi je bilo zanimljivo kada je potvrdio da se Đorđević i Izbodeni nisu podnosili i da je Divac uvek dolazio potpuno nespreman i da je njegov najveći doprinos bio u tome što je jedini mogao da spreči ovu dvojicu da se pokolju. Nije sebe isticao u prvi plan već puštao njih dvojicu da vode, ali pod uslovom da tolerišu jedan drugog.

Link to comment
4 hours ago, miki.bg said:

Kome se gleda meč sa Australijom kao zagrevanje, čini mi se da je tražio neko ranije u temi.

 

 

 

Odlični komentatori NBC-a. Je l to neko poznat?

 

Link to comment

jeste, one je. ima na youtube sve bitnije utkamice sa OI i svetskog prvenstva  koje je komentarisao fran. treba to gledati i podsetiti se koliko su dobri teo i picka celava. 

Link to comment
6 minutes ago, Кристофер Лумумбо said:

jeste, one je. ima na youtube sve bitnije utkamice sa OI i svetskog prvenstva  koje je komentarisao fran. treba to gledati i podsetiti se koliko su dobri teo i picka celava. 

+1000

kisic za tebe

Link to comment
9 minutes ago, Кристофер Лумумбо said:

jeste, one je. ima na youtube sve bitnije utkamice sa OI i svetskog prvenstva  koje je komentarisao fran. treba to gledati i podsetiti se koliko su dobri teo i picka celava. 

 

Koliki mu je?

Link to comment
  • radisa locked this topic
  • radisa unlocked this topic
  • James Marshall locked and unlocked this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...