Jump to content
IGNORED

Košarkaška Reprezentacija Srbije


Joe D

Recommended Posts

  • Replies 25.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Joe D

    1671

  • theanswer

    1204

  • goofs

    936

  • б1lme3

    907

42 minutes ago, 1n54jd3r said:

Kod Sarenca u emisiji Kalina ne deluje kao dijabola...stavise, iznad proseka je tipicnog sportiste

 

Ergić/Subotić priča, samo što je Kalinić i igrački došao do najvišeg najvišeg nivoa, što ova dvojica ipak nisu, možda i zbog karaktera™

 

uglavnom iznad uobičajene daćemo 110% mogućnosti ekipe

Link to comment
10 hours ago, James Marshall said:

Prijam, Menelaj je onaj što želi trgovcu sve bolesti ovog svijeta i jednu masnu koleru pride :D

 

I onaj koji je Elenin otac. Setio sam se posle, al nisam mogao da editujem. Jbg. nije se dugo citala Ilijada, a ni Alan Ford.

A Prijam je naravno imao gomilu dece

 

Link to comment

Super emisija sinoc sa Bogdanom i i malo Bjelicom. Plus Peju da cujemo malo. Cak je i pokojni Joerger pricao

Zao mi je samo sto nismo culi Bobbyja Jackson. Strasno gotivna faca uvek bio. Secam se neke tekme gde se bacio u pubiku u prvom redu iz kosa i neka zena ga poljubila u teme :D

Inace, razumem sto su se emisije morale snimati ovako rano, em par dana diljem Evrope i USA za svaku, plus mora da se vodi Sarenica, ali neke emisije su malo ipak ispale bezveze. Iako je uvek lepo cuti nase igrace Kalinin i Nedovicev intervju sad nemaju previse smisla, ipak je ideja bila da se napravi serijal o SP, ne obicni intervjui

Edited by Giggsy
Link to comment

Cuti da Dendu nisu poslali. Ja sam vec doziveo traume od dama, zamisli da ti opet za SP uvale jednog Krivokapica. Predinfarktno stanje sam doziveo kad se dva minuta cudio kako je to centar Krstic dao dugu dvojku

Edited by Giggsy
Link to comment

Acika je pojam erudicije i sarma za Sarenog.

 

Lik je u najavi emisije sa Bobanom rekao da je u Filadelfiji ziveo jedan od poznatih americkih predsednika Bendzamin Frenklin. 

Edited by Joe D
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...