Jump to content
IGNORED

Košarkaška Reprezentacija Srbije


Joe D

Recommended Posts

  • Replies 25.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Joe D

    1671

  • theanswer

    1204

  • goofs

    936

  • б1lme3

    907

А на РТС-у ладно синоћ емисија са Недовићем, а прошла била са Калинићем. Жешћа непријатност.

 

Мени је прије свега жао тих момака јер су свакако имали огромну жељу да играју на СП.
 

Шта год да је, ако дођемо до финала, нико неће спомињати ово. Ако киксамо, сви ће причати о изостављању Калине и Недовића.

Link to comment
On 2.7.2019. at 1:03, goofs said:

Aman covece, taj video je bio privatan, izmedju njega i njegove devojke. Nije namenjen javnosti, i to kako je dospeo u javnost je pitanje i njemu je time ucinjena steta (nije je on ucinio).

 

Saljiv komentar je šmek potez jer je verovatno bio zrtva neke ucene u koju nije hteo da se uplice. Imao je posle i normalnu izjavu u kojoj se izvinjava i tanko provlaci da je bio zrtva.

 

Ma jeste, kako da ne

Istog dana se pojavio isti snimak i sa onim rvačem Štepanekom, koji je isto tako samo želeo prigodnim snimkom da obraduje lepšu polovinu.

2 debilka upecao neko na foru za klince iz drugog razreda srednje i to je to, kakav bre privatan snimak.

 

Link to comment

Pa Kalina je mlad momak, sasvim je normalno da ga vadi i stupa u akciju svaki put kad preko skajpa chatuje sa random ribom.

Nema ni 30 godina, tako je svuda u svetu, nećemo mu valjda pisati minus u rubriku accountability zbog tako banalnih stvari.

 

Link to comment
4 hours ago, garmonbozia said:

Jebi ga @pbg12345, Nedovića je sigurno cutovao jer su u poslednjih n godina svi bolji od njega. Vasa dosta napredovao, tu su Gudurić, Milosavljević, Bogdan... Nema jednostavno mesta na ovom spisku. Kapiram da ga je katovao da ne prolazi cele pripreme bezveze kada ne računa na njega u 12, nije on neko ko treba da se dokaže kao Avramović ili Todorović (za njega ne znam ni kakvo je stanje)

ma nije nedovic imao mesta ni u mojih idealnih 12 :fantom:

pa su se neki ovde cudili, a sad ne dovode u pitanje odluku saleta nacioooonaleta

 

u teoriji da, bolje da pripreme prodju neki mladji, ako ga vec ne vidi u 12, ali sa druge strane i sam kazes, sta ako se ne daj boze pu pu pu neko povredi?

onda bolje nedovic da uskoci nego avramovic

a po nedarinoj reakciji, cini mi se da nije u fazonu ok, ako nemam sigurno mesto u 12, necu na pripreme

msm, nema on 35 godina, u najboljim je igrackim godinama, zasluzuje mesto u 18 pa ako upadne u ekipu upadne, a ko ne, jbg otpadali su i veci od njega

27 minutes ago, Jimmy Kowalski said:

Narocito ce se kukati za Nedarom, nenadoknadiv doprinos je imao u osvajanju medalja ..

aj ne zajebavaj

nije imao doprinos kao teo sigurno, ali je imao ulogu u ekipi

26 minutes ago, James Marshall said:

Mogao je vala RTS da iskulira emitovanje tih epizoda sa ljudima koji ne idu :isuse:

radili su nesto slicno i za sp u fudbalu

i tad su cini mi se raidili sa nekim ko posle nije isao

meni te emisije bile simpaticne (osim sa egoisticnom slejacinom kolarovom)

tako da je sama ideja ok, a jbg racunali su da su ova dvojica sigurno deo makar ovog uzeg spiska

sa druge strane, tek bi bzvz bilo da sad snimljene i najavljene emisije otkazu (i to sa obrazlozenjem "otkazano zbog rukobluda!" :D )

 

3 minutes ago, ToniAdams said:

Pa dobro, ispao je tupan,  ali kakve to ima veze sa igranjem za reprezentaciju? 

dje ti je moral?

zelis da se posast rukobluda rasiri srbijom?

tomas licno pipa jaja reprezentativcima u karantinu i proverava nivo semene recnosti

zli jezici kazu da uziva u tome :fantom:

 

mozda da posalju kalinu kod samana kotura? da ga ovaj ibogom i ajahuaskom vrati na pravi put

Link to comment
2 minutes ago, pbg12345 said:

aj ne zajebavaj

nije imao doprinos kao teo sigurno, ali je imao ulogu u ekipi

 

 

Svi imaju ulogu u ekipi, ali niko normalan nece kukati za Nedarom u slucaju eventualnog kiksa.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...