Jump to content
IGNORED

Košarkaška Reprezentacija Srbije


Joe D

Recommended Posts

20 minutes ago, pbg12345 said:

brate, nije ga stavio u 18 (jel 18 ostalo? )

zato kazem da ga ne vidi u 18

ovo ostalo je tvoje misljenje "jasno je svima..."

 

zasto bi avramovic bio bolji za trening od nedovica?

i ponovo, sta ako se povredi neko od bekova?

 

 

cini mu uslugu, a ovaj se javi komentarisuci u smislu "nepravda"?

isto tako ja sad mogu reci da je svima jasno da nedovic ne misli da posle ovakve sezone, ispresecane povredama ima mesta u 12, nego je zeleo mesto na sirem spisku da pokusa da se izbori za sp

 

 

pa jebiga, jasno je svima jednako je jasno svima sem tebi

 

nonstop radiš ovo, postaje dosadno, učitavaš uvek šta sam napisao umesto da lepo pročitaš šta sam napisao: 

 

čini mu uslugu u smislu da kad već nije u 12 nije ni u 18, on se javio da kaže nepravda jer nije u 12 i nije mu javio, totalno ali totalno druga stvar od onoga što si ti učitao

 

zato što avramović nema staž ko nedović a dovoljno je dobar da može da se koristi za trening i pripreme

 

poslednja značajna partija nedovića koju ja pamtim je protiv španaca 2015. od tad ga nije bilo nigde u reprezentaciji i njegova uloga jeste bila ona sa kraja klupe više nego role igrača

Edited by theanswer
Link to comment
  • Replies 25.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Joe D

    1671

  • theanswer

    1204

  • goofs

    936

  • б1lme3

    907

1 minute ago, goofs said:

jbg, i Teo je propustio sezonu. Macvan je zdrav vec neko vreme, ako dodje iole spreman i dobro odradi pripreme ici ce na prvenstvo pre ludog Birce, sigurno

ma zaneo se covek, koristeci argumentaciju za kalinica dok pricamo o nedovicu, koji je u slicnoj situaciji kao macvan i na neki nacin da i teo, mada teo niej bio povredjen

 

ja zapravo zbog takvih stvari i pisem sve ovo

 

koristi se suluda argumentacija da se opravda nesto, a nema nikakve potrebe za tim

 

na prvom mestu zato sto je djordjevic sve sto jeste i sto je sva odgovrnost na njemu

 

tako da mi mozemo komentarisati u smislu "zao mi je sto kalina nije tu" , "steta sto necemo bviti komletni zbog stvari van terena itd"

niko sa dve ciste ne trazi saletovu glavu zbog nepozivanja nikole kalinica, a jos i manje nedovica

 

a drugo, pogledaj unazad mesec, dva

bukvalno niko od nas nije "sastavljao" spisak bez kaline, niti nedovica van sireg spiska

sad se iz nekog razloga neki ljudi ubise da objasne  da je prvi sljaker za kog nije bitno dal je u timu, a da se za drugog podrazumeva da nema mesta u 12, sad po ansveru nedovicu  djordjevic cini sto ga ne zove na pripreme, dok mark smatra da kalini cini sto ga posle 80+ utakmica ne zove na pripreme, dok su pripreme prava stvar za macvana (koji je generalno u vrlo slicnoj poziciji kao nedovic)

 

 

 

ja zaista ne znam od koga se brani djordjevic i to na taj nacin da se pokaze kako su ova dvojica tu manje vise nebitni likovi

a ne znam ni zasto

Link to comment
3 minutes ago, Jimmy Kowalski said:

Macvan je dvaput kidao ligamente kolena, veliko je pitanje u kakvom je stanju. Najavljeno je da ici biti na pripremama cisto da bi trenirao u sklopu oporavka..

 

Hvala na infu

Sve zavisi kada je operisao koleno....ako je operacija bila početkom  ove godine, , još i nekako ima šanse da se oporavi. POtrebno je (u proseku) oko 6 meseci da se čovek oporavi i vrati u fizičku formu posle operacije prednjih ukrštenih. Jel kidao ligamente istog kolena? 

Link to comment
1 minute ago, theanswer said:

 

pa jebiga, jasno je svima jednako je jasno svima sem tebi

 

nonstop radiš ovo, postaje dosadno, učitavaš uvek šta sam napisao umesto da lepo pročitaš šta sam napisao: 

 

čini mu uslugu u smislu da kad već nije u 12 nije ni u 18, on se javio da kaže nepravda jer nije u 12 i nije mu javio, totalno ali totalno druga stvar od onoga što si ti učitao

 

zato što avramović nema staž ko nedović a dovoljno je dobar da može da se koristi za trening i pripreme

 dosadno je i da ti svoje misljenje projektujes kao nesto sto je podrazumevajuce, pa se onda cudom cudis ako neko ne razmislja kao ti i jos mu prebacujes

 

ne, nije se nedovic zalio na 12, zalio se na ono sto jedino ima smisla da se zali sad, sto nije deo preostale ekipe

 

i opet te pitam, sta ako se povredi, ne znam jebote, neko od bekova ili ne daj boze vise njih?

vodice avramovica na sp?

 

ovo nije spisak 12 igraca za sp plus momci za trening

 

ili ajde, neka bude tako kao sto kazes

 

zasto to vazi samo za nedovica onda?

zasto ne vazi za macvana?

 

covek koji je takodje propuisti sezonu zbog povrede, slicnih godina, pa ajde slicne i uloge u ekipi, naravno u pozicionom smislu, nego u smislu da nije jokic, teo,bjelica bogdan, ali kad je tu deo je rotacije koja igra

 

dakle zasto "cini uslugu nedovicu", a ne cini uslugu macvanu?

kuzmicu?

Link to comment

Ne moze da bude iole upotrebljiv, covek je dva puta za redom povredio koleno. Sledeci put je cao karijera. Ne sme se zezati sa tim stvarima, jednom je vec najebao jer se prerano vratio.

 

Link to comment
1 minute ago, pbg12345 said:

 dosadno je i da ti svoje misljenje projektujes kao nesto sto je podrazumevajuce, pa se onda cudom cudis ako neko ne razmislja kao ti i jos mu prebacujes

 

ne, nije se nedovic zalio na 12, zalio se na ono sto jedino ima smisla da se zali sad, sto nije deo preostale ekipe

 

i opet te pitam, sta ako se povredi, ne znam jebote, neko od bekova ili ne daj boze vise njih?

vodice avramovica na sp?

 

ovo nije spisak 12 igraca za sp plus momci za trening

 

ili ajde, neka bude tako kao sto kazes

 

zasto to vazi samo za nedovica onda?

zasto ne vazi za macvana?

 

covek koji je takodje propuisti sezonu zbog povrede, slicnih godina, pa ajde slicne i uloge u ekipi, naravno u pozicionom smislu, nego u smislu da nije jokic, teo,bjelica bogdan, ali kad je tu deo je rotacije koja igra

 

dakle zasto "cini uslugu nedovicu", a ne cini uslugu macvanu?

kuzmicu?

 

daj, nemoj se zajebavati, ču nije se žalio što nije u 12

 

ne znam šta ako se povredi, ako se povredi bilo ko ne daj bože, opet postoji mogućnost da će pozvati nekog, ako udari asteroid u zemlju neće ni biti sp

 

nedović i mačvan ne da nisu isto nego bukvalno nisu ni blizu što se tiče povrede, čovek je operisao acl, odigrao jednu utakmicu na kojoj je opet pokidao iste, od tad nije igrao utakmice, ako je to isto kao nedović onda ok u pravu si.

Link to comment
16 minutes ago, goofs said:

jbg, i Teo je propustio sezonu. Macvan je zdrav vec neko vreme, ako dodje iole spreman i dobro odradi pripreme ici ce na prvenstvo pre ludog Birce, sigurno

 

 

 

Ne može da trenira ni sa 50%

To što će ga neki tabloidni porediti sa Nedovićem da bi branili neke svoje iskrivljene stavove po komentarima ili forumima zbog klinačkih poentiranja, to je nešto drugo.

Link to comment

Nedovic uvek umesto Milosavljevica, nemamo mi brzog i prodornog beka  poput njega, plus je mladji  i u sustini mnogo bolji i kvalitetniji igrac, e sada sezona mu je prosla opet u senci povrede ali ako je spreman mislim da je i taj cut mnogo glup a da decko nije odigrao jednu pipremnu utakmicu.

Edited by Micko8
Link to comment

jeste. sto je bio veci wtf trenutak od ovog izostavljanja sa spiska. 

 

nedovic cele sezone nije spojio 3 meca zdrav. u ovom trenutku je prilican rizik racunati ozbiljno na njega.

Link to comment

Apsolutno. Ja ne mogu da se setim nekog naseg igraca na tom nivou kosarke da toliko ne kapira igru, potpuno odudara od svega sto krasi nasu kosarku. Mozda Vlad Rad jedino.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...