Jump to content
IGNORED

Košarkaška Reprezentacija Srbije


Joe D

Recommended Posts

  • Replies 25.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Joe D

    1671

  • theanswer

    1204

  • goofs

    936

  • б1lme3

    907

Quote

Svi igrači znaju zašto ih nema, ali dozvolite da to ostane između nas.. Razgovarao sam sa Kalinićem u ponedeljak i on je reagovao vrlo zrelo i pozitivno. Razumeo je i shvatio priču zašto ga sada nema...

Njegovo nastupanje u reprezentaciji nije završeno, u budućnosti zavisi od forme rezultata i ponašanja.

 

 

Sale Đorđević

Link to comment
Just now, Mark Rothko said:

 

Njegovo nastupanje u reprezentaciji nije završeno, u budućnosti zavisi od toga da li ću ja biti selektor.

 

Sigurno je ovako trebalo ali je novinar pogrešno razumeo.

Link to comment

Ne svaljujte krivicu sa krivca, otkud vi znate kako se Kalina sad oseca kad prica o tome? Ako on oseca da nije trenutak za njega onda nije. Da jeste, vec bi rekao.

Inviato dal mio Redmi 4 utilizzando Tapatalk

Link to comment

Meni ovo “ponašanje” u članku više vuče na drke nego na kosovo, uz opasku da je to Ružnal tako da je moguće da ćelavi i nije ništa slično rekao.

Link to comment

Nekakav "telegraf.rs" kao prvi razlog navodi te "političke" izjave Kalinića. Kad znamo kakvi bolidi vode državu a kakvi dupeuvlakači se muvaju oko srpske košarke (Čiča, Grba i slični), sad ni taj scenario ne djeluje 100% nevjerovatno. 

Link to comment
4 minutes ago, goofs said:

Meni ovo “ponašanje” u članku više vuče na drke nego na kosovo, uz opasku da je to Ružnal tako da je moguće da ćelavi i nije ništa slično rekao.

 

Ponasanje podrazumeva i odnos sa saigracima..

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...