Jump to content
IGNORED

Košarkaška Reprezentacija Srbije


Joe D

Recommended Posts

  • Replies 25.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Joe D

    1671

  • theanswer

    1204

  • goofs

    939

  • б1lme3

    909

6 minutes ago, J.R. Cash said:

Kako smo dosli do toga da je Kalinic  precrtan zbog Kosova/politike? Imamo insajdera iz selektorove glave i retardirani tabloidni tekst u kom je novinar iz guzice izvadio "tri moguca razloga".

 

 

inače bih za citiranje tele*rafa permabanovao, ali mislim da JM nije imao lošu nameru i da nema pojma koliko je đubre u stvari taj portal

 

Link to comment

Znam da "srpski telegraf" ima ono neko republika.rs sranje, no nisam ja ni ovo prenio kao relevantnu informaciju, već da ilustrujem da kreću spinovi iz raznoraznih kuhinja, ovo i jeste bio pljuvački tekst o Kaliniću. Meni je i to bilo nivo informera. 

Edited by James Marshall
Link to comment
27 minutes ago, Host said:

Negde oko 55.06% foruma nece navijati za Srbiju na svetskom prvenstvu.

Not great, not terrible. 

Link to comment
21 minutes ago, Hobbit slayer said:

Kao što mudri pesnik reče...

 

 


Sent from my ONEPLUS A6003 using Tapatalk
 

 

 

 

 

Link to comment

dakle potvrdjeno da je "zbog ponasanja"

disiplinuje se igrac koji je drkao kurac, dok je na celu saveza covek koji je (na stranu sve ostalo) poznat i po tome sto je ucesnik "tradicionalne srpske svadje" u kom mu je kum zabio noz u stomacinu

pa do jaja

 

da je precrtan zbog politike odbijam da poverujem

 

i da sasa djordjevic je legenda srpske kosarke

kako igracka, tako selektorska

sigurno ne treba neki pbg ili ko god sa nekog tamo foruma to da mu potvrdi

 

ali prilicno smara konstantno isticanje toga ako ima za svrhu da ucini djordjevica nedodirljiv u smislu da svaku njegovu odluku treba samo pozdraviti

smatram da bi bas zbog te cinjenice (da je legenda srpske kosarke) mogao, pa i morao naci autoriteta da bezbolnije "hendluje" neke situacije 

ako nista drugo, a ono zato sto smo mi ipak mala srbija i nemamo bas beskonacno dubok bazen talenta

pre svega, njemu prvom ce biti otezan posao, ako se zbog takve gluposti odrekao bitnog igraca

 

i da, sta je onda sa nedovicem?

zasto on? sta je on bogu zgresio? ili on nije problematican, vec jednostavno ispao zbog povrede?

 

u svakom slucaju, razocaracu draganceta, navijacu za srbiju

a i "nasim curama" zelim sve najbolje

 

samo jbg, ostaje neki "gorak ukus" sto bi rekli doajeni srpskog sportskog novinarstva

mozemo mi ovde do prekosutra svoditi kalinica na poziciju sljakera, ali on je covek koji je na tri takmicenja bio deo rotacije od 8-9 igraca, igra na poziciji na kojoj nismo bog zna kako pokriveni, a itekako je upotrebljiv na drugoj gde imamo bukvalno jednog kvalitetnog a zdravog igraca

plus ima neke karakteristike, koje su prilicno retke kod ostalih nasih reprezentativaca

 

ali dobro, sta je tu je, za mene je ova prica zavrsena

valjda djordjevic ima viziju u glavi sta ce i kako ce

nek nam je bob(an) u pomoci :fantom:

Link to comment
5 hours ago, pbg12345 said:

dakle potvrdjeno da je "zbog ponasanja"

disiplinuje se igrac koji je drkao kurac, dok je na celu saveza covek koji je (na stranu sve ostalo) poznat i po tome sto je ucesnik "tradicionalne srpske svadje" u kom mu je kum zabio noz u stomacinu

pa do jaja

 

da je precrtan zbog politike odbijam da poverujem

 

i da sasa djordjevic je legenda srpske kosarke

kako igracka, tako selektorska

sigurno ne treba neki pbg ili ko god sa nekog tamo foruma to da mu potvrdi

 

ali prilicno smara konstantno isticanje toga ako ima za svrhu da ucini djordjevica nedodirljiv u smislu da svaku njegovu odluku treba samo pozdraviti

smatram da bi bas zbog te cinjenice (da je legenda srpske kosarke) mogao, pa i morao naci autoriteta da bezbolnije "hendluje" neke situacije 

ako nista drugo, a ono zato sto smo mi ipak mala srbija i nemamo bas beskonacno dubok bazen talenta

pre svega, njemu prvom ce biti otezan posao, ako se zbog takve gluposti odrekao bitnog igraca

 

i da, sta je onda sa nedovicem?

zasto on? sta je on bogu zgresio? ili on nije problematican, vec jednostavno ispao zbog povrede?

 

u svakom slucaju, razocaracu draganceta, navijacu za srbiju

a i "nasim curama" zelim sve najbolje

 

samo jbg, ostaje neki "gorak ukus" sto bi rekli doajeni srpskog sportskog novinarstva

mozemo mi ovde do prekosutra svoditi kalinica na poziciju sljakera, ali on je covek koji je na tri takmicenja bio deo rotacije od 8-9 igraca, igra na poziciji na kojoj nismo bog zna kako pokriveni, a itekako je upotrebljiv na drugoj gde imamo bukvalno jednog kvalitetnog a zdravog igraca

plus ima neke karakteristike, koje su prilicno retke kod ostalih nasih reprezentativaca

 

ali dobro, sta je tu je, za mene je ova prica zavrsena

valjda djordjevic ima viziju u glavi sta ce i kako ce

nek nam je bob(an) u pomoci :fantom:

 

Ne zezaj

Link to comment

Da li će srebro moći da spere taj gorak ukus koji je ostao posle Kaline? :fantom:

(pun intended :D)

 

 

Šalu na stranu: kapiram da je ovo disciplinska mera prema Kaliniću (za Nedovića mi i nije toliko žao, smatram da realno nema mesta u ovoj konstelaciji snaga), samo se nadam da je nije izazvalo ono palamuđenje na tnjitteru ili drk afera. To bi baš bilo bzvz

Link to comment
6 hours ago, pbg12345 said:

i da, sta je onda sa nedovicem?

zasto on? sta je on bogu zgresio? ili on nije problematican, vec jednostavno ispao zbog povrede?

 

Nedovic je imao 3-4 povrede tokom sezone, nije mogao da spoji dva meseca igre bez pauze. Kad na to dodas da bi u izboru bio iza Tea, Vase i Jovica, jbg, otkud znam bolje da zove nekog Avramovica da se cima na pripremama 2 meseca pa da ga precrta na kraju nego Nedovica.

Mene brine samo mogucnost da se neko od ove trojice povredi, u tom slucaju bi Nedovic sigurno isao, a ovako sad je otpisan.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...