Jump to content
IGNORED

Košarkaška Reprezentacija Srbije


Joe D

Recommended Posts

Nisam komentarisao utakmicu nego izolovani statistički podatak, procenat šuta za 2. Niti sam spominjao taktiku, niti kako se kretao rezultat, ko je imao više asistiranih poena, protok lopte ili bilo šta drugo, već samo procenat šuta za dva. Nisam pristalica da se sve gleda kroz statistiku, ali ni da je samo eye test dovoljan već kombinacija oba. Ovo sam spomenuo jer su se u ostalim statističkim kategorijama potirali, samo je ovo bilo upadljivo lošije kod Kingsa.

Da li si stvarno pogrešio, ili sa namerom da opravdaš Željka Obradovića da se diskutovati.

Edited by booyaka
Link to comment
  • Replies 26.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Joe D

    1671

  • theanswer

    1204

  • goofs

    954

  • pbg12345

    909

Ни Загорац није могао због повреде у репрезентацију али је у пријатељској против меге дао 21 поен.

Link to comment
Ни Загорац није могао због повреде у репрезентацију али је у пријатељској против меге дао 21 поен.
A i umesto koga bi, realno?
Link to comment
52 minutes ago, booyaka said:

Mlađi sam od Lakija 5 godina, cenim da je to nekih 10 do 15 više od tebe i većine ostalih forumaša sa sporta. Svakome se desi previd samo je pitanje kako će ko to dočekati, u tome se razlikujemo. S tim da ja u onom slučaju nisam ni krio da nisam gledao utakmicu. I kako da daš zapažanje kad ne znaš i da je odigrana utakmica?

Ko je Laki?

Link to comment
2 hours ago, booyaka said:
2 hours ago, Блок_64 said:
Ни Загорац није могао због повреде у репрезентацију али је у пријатељској против меге дао 21 поен.

A i umesto koga bi, realno?

 

Ако мислиш на утакмицу са Израелом сипсак је дугачак и требао нам је ко хлеб.

Против Грка и није требао.

Link to comment
10 hours ago, theanswer said:

 

iskreno pitanje jel imaš više od 12 godina? šta se predstavljam da pratim, mislio sam da efes ne igra, to je lako proverljiv podatak ko što si video, to je dijametralno suprotno da dajem zapažanje na nešto što nisam gledao. 

 

Kad vec potezes, mene i mislim dosta drugih bi zanimalo koliko ti imas godina?

Link to comment
12 hours ago, theanswer said:

 

A i nije niko dužan da pušta igrače, to je samo dobra volja. 

To i pitam, otkud npr. Atamanu dobra volja da pusti Micića?

Za Bajern mogu da razumem, ali Efes-ov potez je iznenađujući (u pozitivnom smislu).

Link to comment
2 hours ago, Venom said:

 

Kad vec potezes, mene i mislim dosta drugih bi zanimalo koliko ti imas godina?

 

Sto?

 

@Timmy

 

Pomešao si nešto

Edited by theanswer
Link to comment
2 hours ago, salerokada said:

To i pitam, otkud npr. Atamanu dobra volja da pusti Micića?

Za Bajern mogu da razumem, ali Efes-ov potez je iznenađujući (u pozitivnom smislu).

 

Jebes mi sve ako to nije zbog njihovog nadgornjavanja. Video da Zelimir ne pusta pa da on bude veci Srbin od Srbina.

 

Zvuci glupo al ja ne vidim ni jedno logicno objasnjenje zasto bi pustio svog igraca.

 

Cudno je i za Radonju i Pesica, a kamoli za ovog smrdu.

Link to comment
30 minutes ago, Venom said:

 

Pa zato sto si pricao o utiscima koje neko ostavlja. Mozda ne ostavljas utisak nekog ko ima 12 godina, ali je blize 16.

 

ok, jebiga, ja reko imaš nekog za udaju.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...