Jump to content
IGNORED

Košarkaška Reprezentacija Srbije


Joe D

Recommended Posts

  • Replies 25.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Joe D

    1671

  • theanswer

    1204

  • goofs

    936

  • б1lme3

    907

@frik: planinic, zoric i ivan buva.

sretno im bilo

 

 

Nema veze, ionako ti nikad nije smetalo da se pravis pametan.

ja bih eto voleo da mi kazes sta sam pogresno napisao? 

Link to comment

Vala sve bih dao da naletimo na Turke pa da im vratimo za ono

Litvance ni ja ne bih nikako voleo, a ni Hrvate. Uvek je sa njima frka iako ih uvek nekako prejebemo, a ne moze doveka trajati to prokletstvo, mada to svake godine kazem vise kao anti-jinx

Link to comment

Nismo izasli lako na kraj sa Hrvatima na OI, bila je penal zavrsnica gde smo se zadrzali, pre toga oni imali 2,3 napada za vodjstvo koja su promasili. Having said that, ne strahujem ni ic od ove njihove ekipe.

ma sta penal zavrsnica, dobili nas ljudi 17 razlike za 30 minuta :)

salim se, jeste bilo tako kao sto kazes, nego ta izjava petrovica je jedna od antologijskih

ja kad igramo sa hrvatima uglavnom imam onaj osecaj kao kad je igrala ona nasa zlatna generacija, sta god da se desava na terenu, koji god da je rezultat, znas da nasi na kraju dobijaju

 

to petrovicevo ( a kenjao je svasta i o sudijama i jos nesto (ne znam da li je onaj legendarni ta sa tog meca ili sa pripremne) je u rangu onog kad je njihov komentator posle poraza na cini mi se sp (vaterpolo) izjavio nesto "eto da smo taj jedan gol dali mi a ne oni, mi bi pobedili"

zaboravio sam tacan citat, ovako kako sam napisao jos i ima nekog smisla

Link to comment

Spanci su jaki ko zemlja, jaci i od nas. Francuzi isto tako. previse je talenta u oba tima da ne bi bili favoriti za zlato, pa sve da nemaju 3-4 igraca... Hrvati su "potencijal" i nista vise. Hezonja je imao uzasnu sezonu, i ako igra sa Bojanom treba im 3 lopte u napadu... plus na klupi nemaju nista, pa sve zavisi od Simona, Bojana, Sarica i Bilana. playa nemaju vec 10 godina, lici da ga nece imati jos 10. dzabe im da stasaju i Zizic i Aarapovic i Bender kada nema ko loptu da prevede. na proslom EP ih Satoransky sam izbacio

 

kada smo kod Satoranskog, Cesi mogu lako da nam budu protivnik u 1/8. ili oni ili Djetici, sumnjam da ce Spanija ili Hrvatska biti cetvrta... treba se paziti i jednih i drugih

 

a Litvanci me plase vise od Spanije, Francuske i Hrvatske zajedno. Nikako nam ne leze. vazda nas pretuku i ubiju nam igru. jednostavno numemo protiv njih nikako...

 

Turci su posebna prica. oni ce kuci da namaknu neku medalju, nema sanse da je promase iako im je tim nikada losiji... spolja jos i imaju nesto, Bobby Dixon, Guler i Osman, uz podrsku Sipahija i Mehmetoglua... ali ispod nikada nisu bili tanji. Ilyasova OK, ali Erden, Asik i Aldemir? pa sve i da im krene spolja, krenes hack a Shaq, niko ne moze penal da pogodi

 

 

ja bih eto voleo da mi kazes sta sam pogresno napisao? 

Boldovani ne igraju, sreca tvoja pa nisi napisao rostere Spanije i Francuske jer ne pratis i ko zna koga sve bi spomenuo ali eto, sto da ne das neku svoju ocenu a to sto ne znas koji igraci ce igrati nije ni bitno.

 

Za Cehe ne igraju Vesely, Schilb i Balvin. Ali treba ih se paziti.

Link to comment

 

Za Cehe ne igraju Vesely, Schilb i Balvin. Ali treba ih se paziti.

Čeha se treba paziti samo da ti ne odvuku kola paukom u Pragu... :misko:

(plac za preuzimanje im je u lepi pičkovac).

 

Ako bi nam nešto leglo, to je da Litvanci ispadnu u prvom kolu eliminacija,

u sve ostale duele ulazimo bez treme sa ovom selekcijom...jer košarkom nas prebiti neće.

Edited by Musky
Link to comment

Boldovani ne igraju, sreca tvoja pa nisi napisao rostere Spanije i Francuske jer ne pratis i ko zna koga sve bi spomenuo ali eto, sto da ne das neku svoju ocenu a to sto ne znas koji igraci ce igrati nije ni bitno.

 

Za Cehe ne igraju Vesely, Schilb i Balvin. Ali treba ih se paziti.

razlika izmedju tebe i mene:

1- ja nisam pratio pripreme, i dao sam ocenu ko ce i kako da podbaci ili uspe. laicki. nije problem ni da promasim. mislio sam da zato forum i sluzi.

2- ti si pratio pripreme i dao si ocenu o meni, sto nije povezano jedno s drugim, ali nema veze. ti ocigledno mislis da forum sluzi za napusavanje.

 

ps. i dalje stojim iza onog sto sam rekao. Hrvati nisu opasnost i nece uzeti medalju. Spanija i Francuska su uz nas najbolje ekipe. ako naidjemo na Litvaniju, iako smo bolji tim, bice nam pakao da ih dobijemo. Turska ce uzeti medalju na publiku, FIBA i sudije. jedino sam za Cehe mozda pogresio... ali videcemo

Link to comment

to petrovicevo ( a kenjao je svasta i o sudijama i jos nesto (ne znam da li je onaj legendarni ta sa tog meca ili sa pripremne)

Ima i ovo, na bazi kurca.

 

Link to comment

Hezonja je imao uzasnu sezonu, i ako igra sa Bojanom treba im 3 lopte u napadu...

Ne razumem ovo, Mario ne ume dva puta da tapne loptu, a da mu ili protivnik ukrade ili pogodi svoju nogu i ode u aut, njegova igra se svodi da opali trojku kad dobije loptu, da se pravolinijski zatrči ka košu, ili da zakuca u kontri. Uostalom to je i razlog što je otkazao reprezentaciji da bi radio na tim stvarima koje je trebalo da savlada još u kadetskom uzrastu.

 

Bender mi isto deluje da je na njegovom putu, momak nema nikakvu igru u napadu

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...