Jump to content
IGNORED

Košarkaška Reprezentacija Srbije


Joe D

Recommended Posts

  • Replies 25.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Joe D

    1671

  • theanswer

    1204

  • goofs

    936

  • б1lme3

    907

Ma nema oporavka Simonovica, covek je slomio prst.

Da nije sve tako crno - obe medalje do sada smo uzeli sa Birčom i Štimom u sastavu :D

 

Ma, da, sa Simonom je gotovo. Mislim da je prilicno jasno ko ide na EP, samo se ceka ova situacija sa Nedarom

Link to comment

Bobi, Kuzmić i Štimac je skroz solidna kombinacija centara za nas. Da Teodosić nije ovako svake pripreme više bih se brinuo za njega nego za sve ostale zajedno. Simonović nam fali jer može da pokrije poziciju na kojoj smo najgori, ako Kalinić bude morao dugo na 4 onda će nam oslabiti i 3. Kalina nije poznat kao neko ko razmišlja o ličnim greškama te stoga to može biti problem. Bobi će da bude MVP turnira nemam sumnju u to (naravno ako neko drugi osvoji onda će iz te ekipe biti zvanični MVP ali po brojkama govorim). Da bi uspeli da uradimo nešto a nešto je finale mislim da nam treba Bogdanova konzistentnost na visokom nivou u eliminacionoj fazi. 

Link to comment

Ma, da, sa Simonom je gotovo. Mislim da je prilicno jasno ko ide na EP, samo se ceka ova situacija sa Nedarom

ako je Simonovic out, ja bih rekao da su sigurna tri beka(Teo, Jovic, Bogdan), dva krila(Kalinic, Lucic) i pet visokih(Bobi, Kuzmic, Stimac, Macvan i Bircevic)... preostala dva mesta, jedno je Nedic/Micic, drugo je Gagi/Guduric... sumnjam da ce i Micic i Nedovic na EP ako se Nedovic oporavi, isto tako nema sanse da povede i Gagija i Gudurica. Lazic je svakako odd man out. 

 

ali definitivno se nadam jos da ce se Simonovic vratiti. em je 1000x bolji u od Bircevica, em odbrana sa Bobijem i Simonovicem ima 1000x manje rupa od odbrane sa  Bobijem i Bircevicem. 

Link to comment

trebao bi gudurića da povede na evropsko.može svakom da saspe brdo koševa za par minuta a odbranu ima ko da igra.

ne svidža mi se ova kombinacija centara.radulj je drugačiji centar od ove trojice i bili bi raznovrsniji u napadu sa njim.

na žalost otpada milosavljević ako ide micić.

Link to comment

Bobi, Kuzmić i Štimac je skroz solidna kombinacija centara za nas. Da Teodosić nije ovako svake pripreme više bih se brinuo za njega nego za sve ostale zajedno. Simonović nam fali jer može da pokrije poziciju na kojoj smo najgori, ako Kalinić bude morao dugo na 4 onda će nam oslabiti i 3. Kalina nije poznat kao neko ko razmišlja o ličnim greškama te stoga to može biti problem. Bobi će da bude MVP turnira nemam sumnju u to (naravno ako neko drugi osvoji onda će iz te ekipe biti zvanični MVP ali po brojkama govorim). Da bi uspeli da uradimo nešto a nešto je finale mislim da nam treba Bogdanova konzistentnost na visokom nivou u eliminacionoj fazi.

+1 na sve

 

 

 

ako bih se, nakon ove sezone, morao kladiti na nekog naseg igraca da ce odigrati na visokom nivou u el. fazi onda je to svakako bogdan. :)

a +1 i na ovo :)

 

jbg, valjda je to to sto se povreda (i otkaza) tice. bilo ih je sasvim dovoljno za jedno takmicenje

ako ima nesto dobro u svemu ovome (pod pretpostavkom da je to to sto se tice povreda) je da su se desile u ovoj fazi i da ce djordjevic imati solidno vremena da od ove grupe igraca napravi tim i nadje svakom odgovarajucu ulogu (a ako u nesto ne treba sumnjati, posle ovih nekoliko takmicenja sa njim kao selektorom to je upravo ovo malopre navedeno)

Link to comment

Mislim da ce Bogdan imati ubedljivo najvecu minutazu, narocito posle grupne faze

Spolja smo jaki ko zemlja sa trojkom Teo-Bogdan-Kalina, plus Jovic. Nadam se da ce se Nedara oporaviti, jer bi bio vazan za promenu ritma i za tranziciju. Unutra, jbg, samo da se niko vise ne povredi, jer ne znam sta bismo radili

Edited by Giggsy
Link to comment

Bobi, Kuzmić i Štimac je skroz solidna kombinacija centara za nas.

naravno da nije. bobi je specifican, igra mora da se prilagodjava njemu, a pitanje je da li moze da igra vise od 15-20 minuta. kuzmic jos nije dorastao a debilko je aba liga nivo. dakle, zna se de ce nas trpaju. prava steta sto jokic i bradulja nisu tu, ne bi se znalo dal smo jaci spolja il unutra. ili bar smrda milutinov.

Link to comment
  • radisa locked this topic
  • radisa unlocked this topic
  • James Marshall locked and unlocked this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...