Jump to content
IGNORED

Košarkaška Reprezentacija Srbije


Joe D

Recommended Posts

da je neko drugi trener i da je ovo neka druga ekipa, prilicno sam siguran da bi mozda i najveci kandidat da otpadne bio raduljica. to se ovde naravno nece desiti

odnosno, cisto igracki marjanovic, kuzmic, stimac, raduljica (na osnovu prosle sezone i forme)

sa druge strane, siguran sam da je kod djordjevica redosled raduljica, stimac, kuzmic, marjanovic (zbog starih zasluga i prethodnih reprezentatvinih akcija)

tako da je marjanovic prvi favorit da ispadne i tu ce verovatno zapravo biti presudno koliko je djordjevicu bitna marjanoviceva uloga u napadu, posto ovaj jedini pred tea i bogdana ima sigurne poene i u stanju je da ih sam iskreira

 

nego, tek kasnije sam skontao da smo mi sinoc igrali sa svega dva igraca iz prve petorke (u idelanim uslovima, kad su svi tu), jednim iz druge i jos dva igraca koji su do sad bili iole znacajniji deo rotacije prethodnih godina

ovo sve ostalo su igraci koji ili nisu nastupali za reprezentaciju ili su imali potpuno sporedne uloge

 

Link to comment
  • Replies 25.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Joe D

    1671

  • theanswer

    1204

  • goofs

    936

  • б1lme3

    907

Ja mislim da ne postoji univerzum u kom bi Boban otpao pre Stimeta. Celavi je neko ko ne daje pet para na ranije zasluge, Stimac je za te ranije zasluge nagradjen sa dve srebrne medalje i to mu je to, nije mu sad zbog tih mahanja peskirima zagarantovano mesto u timu.

Link to comment

 

odnosno, cisto igracki marjanovic, kuzmic, stimac, raduljica (na osnovu prosle sezone i forme)

 

 

Slažem se sa većinom posta, samo mi ovo bode oči. Kako Bobi na prvom mestu na osnovu prošle sezone i forme (o kojoj formi pričamo, i šta je Bobi ofigrao prošle sezone)?

Moj neki redosled: Kuzmić. Štimac, Bobi, Bradulja. Ali kao što neko reče, prethodne zasluge su problem za katovanje.

Link to comment

Ne moze Stimac da bude ispred Marjanovica nikako. Poredite jako dobar nastup u Besiktasu sa garbage time u Detroitu i zakljucujete da je prvi imao bolju sezonu. Pa naravno da je imao u smislu vise minuta, vise poena, i sl. 

 

Ali da pitamo Efes Pilsen, koga bi vise voleo u timu, Marjanovica ili Stimca, mislim da bi odgovor bio vrlo jednostavan. 

Link to comment

Ako ne povede Marjanovića pored ove trojice, Đorđević je lud čovek. Razumem da je atmosfera u ekipi jako bitna, ali ne beru se na drvetu igrači kao što je Bobi. On je jedno veliko blago i sguran sam da je Đorđević toga svestan. Ja bi lagano oduvao Raduljicu. 

Link to comment

bradulja u repstaciji igra iz nekog razloga sasvim solidno, na nekih 140% svojih mogucnosti.bobi je bobi, a kuzmic neko kog treba voditi barem zbog buducnosti. stimac je neko ko pokaze svu raskos svog netalenta i limitiranosti u svakom pogledu cim naleti na protivnika viseg nivoa od aba lige.

Link to comment

Kako bre dođosmo do toga da neće da vodi Bobija?

Meni to nezamislivo...

 

....shit has hit the fan...

+1

 

Шта вам је, бо вас чићву.

Link to comment

Ne moze Stimac da bude ispred Marjanovica nikako. Poredite jako dobar nastup u Besiktasu sa garbage time u Detroitu i zakljucujete da je prvi imao bolju sezonu. Pa naravno da je imao u smislu vise minuta, vise poena, i sl. 

 

Ali da pitamo Efes Pilsen, koga bi vise voleo u timu, Marjanovica ili Stimca, mislim da bi odgovor bio vrlo jednostavan. 

a u nba ne igra jer ga mrze sto je srbin :fantom:

Link to comment

Kako bre dođosmo do toga da neće da vodi Bobija?

Meni to nezamislivo...

 

....shit has hit the fan...

Vadi se iz guzice, vodice ga sigurno, osim ako ne odigra bas lose ove utakmice.

Link to comment

Boban moze jedino da ispadne ako je Sale resio da ga mu sukne zbog prethodnih akcija, igracki je on Wilt za konkurenciju u repstaciji.

 

Vasilije je sinoc odigrao jebacku odbranu, ako bude drzao nivo moze da bude neocekivano ozbiljno pojacanje.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...