Jump to content
IGNORED

Košarkaška Reprezentacija Srbije


Joe D

Recommended Posts

  • Replies 25.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Joe D

    1671

  • theanswer

    1204

  • goofs

    936

  • б1lme3

    907

Ne treba mi da čujemo, nama je jasno o čemu se radi. Treba da dopre do nekih drugih ljudi.

 

Uostalom, klupska verzija bi zvučala ovako, akteri Radonja i Ćoki:

 

"Ima dosta istine u tome što je rekao Vujošević. Možda bi, recimo, mogla da se promeni preraspodela novca na nivou lokalnih samouprava, jer 80 odsto iz budžeta za sport odlazi na fudbal. To je porazno za druge sportove, posebno za nas koji donosimo medalje.

 

Čović i Radonjić su u isto vreme pohvalli saradnju koju imaju s premijerom Vučićem.

"Sreli smo se nekoliko puta i mogu reći da je njegov odnos prema KKCZ izuzetan. Kada smo pretpošle godine ostali bez top 8, pitao je da li je potreban novac za pojačanja. Nakon što je od Đilasa dobio potvrdan odgovor, Vučić je obećao da će taj novac biti obezbeđen", rekli su Čović i Radonjić.

 

Link to comment

Ova generacija na čelu sa Teom se neće orpostiti na tom EP ako ne bude nekih neočekivanih problema. Tako da to pada u vodu. Španci ljudi igraju sa 36 godina za reprezentaciju a igraju u NBA, ne vidim što bi se Teo i Bjelica recimo povlačili dogodine.

 

Nece se povlaciti, ako kao sto vec rekoh sledece EP je za 5 godina. Ja ne mogu da stavim ruku u vatru ko ce sve igrati tad, pusti Spance.

Sve i da ce igrati svi, kvalifikacije zbog ovih gluposti koje FIBA pravi ce biti bez mnogo igraca i mnogi timovi ce igrati desetkovani. Kakvi god da se pojavimo mi to moramo da prodjemo. Plus sto 2018. nema velikog takmicenja.

Ne shvatam da jedna Srbija u kosarci treba da tankuje EP koje nije uzela 15 godina

Edited by Giggsy
Link to comment

el se to sprema svilen gajtan za saloa?


vidim da je fegi na tegigardi najavljivao nesto neverovatno sto ce se desiti u naredna dva dana(a nema veze sa patlidzanom), i sada vidim nicim izazvan intervju mutinja apropo saloa.. :fantom: 


Link to comment

Ja mislim da godinama unazad malo ko od sportista (posebno ovih placenijih) uzima te pare, svi ih prosledjuju u humanitarne svrhe

sta, dobijaju se pare i za takmicenja koja nisu olimpijada? i ja bih rekao da je bolje dati nekome kome treba nego vratiti lopovskoj drzavi, mada sam gest izgleda kao statement, pa je samim tik sasvim u redu.

Link to comment

el se to sprema svilen gajtan za saloa?

vidim da je fegi na tegigardi najavljivao nesto neverovatno sto ce se desiti u naredna dva dana(a nema veze sa patlidzanom), i sada vidim nicim izazvan intervju mutinja apropo saloa.. :fantom:

Koji intervju?
Link to comment

sta, dobijaju se pare i za takmicenja koja nisu olimpijada? i ja bih rekao da je bolje dati nekome kome treba nego vratiti lopovskoj drzavi, mada sam gest izgleda kao statement, pa je samim tik sasvim u redu.

 

dobijaju se pare i za evropska i svetska prvenstva, samo su ove dosadasnje premije za olimpijadu bile najvece do sada

 

i da, za neka druga takmicenja se ,,duguju" premije osvajacima medalja vise godina, tako da su oni to za sada ,,dobili" na papiru

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...