Jump to content
IGNORED

Košarkaška Reprezentacija Srbije


Joe D

Recommended Posts

carevi ste

 

na dan finala sa amerikom vi merite patku na relaciji zvezda/partizan

 

:Hail:

Jbg, dosli gtr retardi da prozivaju "bobijevce". Ne sme covek ni imati svoje misljenje inace mrzi Djordjevica jer je grobar. Valjda sam onda mrzio i Mihajlovica jer je grobar kad je na Maksimiru u timu imao kojekakve Alene Stevanovice i slicne.

Link to comment
  • Replies 25.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Joe D

    1671

  • theanswer

    1204

  • goofs

    936

  • б1lme3

    907

samo bez vređanja

 

alen stevanović je tad bio igrač torina(valjda) i bio je svetlosnim godinama daleko od srpskog fudbals

:fantom:

Link to comment

samo bez vređanja

 

alen stevanović je tad bio igrač torina(valjda) i bio je svetlosnim godinama daleko od srpskog fudbals

:fantom:

Znam, nego mu nije bilo mesto u timu. I da si ti pre te utakmice rekao nesto o tom izbori da li bi znacilo da mrzis Mihajlovica jer je cigan? Zbog Bobija bi se kenjalo po svakom, ovo je zemlja selektora, ljudi vole da komentarisu. Sta zvezdasi misle o Djordjevicu najbolje je moglo da se vidi u Areni na mecu Zvezda - PAO kada je ulazio u halu i nakon par sekundi instinktivnih zvizduka jer je trener omrazenog PAO-a cela hala mu aplaudirala. 

 

Tak' da odjebite sa tom pricom na danasnji dan kad nas ameri ruzno karaju 30 razlike.

Edited by samo_opusteno
Link to comment

srebro, ti malo, očekivao si više, još jedna moralna gromada... imate dva reprezentativca, promenite trenera, ako smete, a ne smete, onda jbg

 

Molim lepo, 3 -_-

 

maxresdefault.jpg

Link to comment

nije to pocelo ovde nego sa "strucnim" analizama sa avangarde

 

analiza nije loša zato što je sa avangarde nego zato što je loša jednostavno.

Link to comment

carevi ste

 

na dan finala sa amerikom vi merite patku na relaciji zvezda/partizan

 

:Hail:

 

 

+1

 

cak sam i ja zaprepascen, a mislio sam da sam sve glede navijanja video

Link to comment

bolje biti srecan nego pametan


 


verovatno smo mogli da sklopimo za nijansu jaci tim, al to bi verovatno u konacnici islo vise na nasu stetu nego u korist..


posto bi nas pobeda vise, ili dovela u 1/2 na usa, ili bi u 1/4 dobili tezeg rivala..


 


ovako je ispalo, da su nam za prolaz grupe, bile dovoljne pobede protiv dve najlosije repke na turniru venecuele i kine, a onda nas je sreca pogledala i u 1/4 sa cetvrte pozicije smo dobili najlakse moguceg protivnika po nas..


naravno nije ni da smo totalno zalutali i da smo bez kvaliteta, pa smo to demonstrirali protiv australije, sto nam je i donelo srebro..


 


sve u svemu, bolje nije moglo..


 


 


da ne duzimo sada, sto se tice buducnosti, ona bi sa ovim sastavom trebala da je vise nego svetla


 


teo, jovic, pefi


bb, zagorac


kalinic, guduric


bjelica, macvan


jokic, raduljica, bobi


 


pa da se onda za 4 godine, ravnopravno posibamo sa amerima :fantom: 


Link to comment

Sto je ova tema ovamo dole?!

 

Elem, Pefi se povlaci iz repstacije, 28 mu je godina, ja cenim da ce se vratiti nakon par godina pauze, ako bude bilo potrebe.

Link to comment

Sto je ova tema ovamo dole?!

 

Elem, Pefi se povlaci iz repstacije, 28 mu je godina, ja cenim da ce se vratiti nakon par godina pauze, ako bude bilo potrebe.

 

Tema je ovde kao logicna posledica svega sto se na njoj pisalo.

 

Za Pefija se, izmedju ostalog, pisalo da je precenjen odbrambeni igrac koji pravi mnogo glupih faulova, da je u napadu igrac manje zbog suta, da gusi protok lopte, sta ce nam Pefi kad imamo Jovica i sl. A covek je sve vreme jedan od stubova reprezentacije i kao sto su govorili i Duda i Sale i Teo - dusa tima.

 

Previse se trosio, zasluzio je da se ubuduce odmara leti i gleda da produzi karijeru koliko je moguce..

Link to comment

Steta za finale, neobjasnjivo smo se stisli. Ima ova generacija sklonost da trokira finale i na tome treba poraditi. Nadam se da je zavrseno sa Simonima, Bircama i Stimcima, vreme je za mladje snage.

Link to comment

cus sklonost???

pa kad te natrpa kevin insomnija i onaj iz indijane ti siluje najboljeg igraca sta ocekivati?dobrih trijes razlike.

prodju ti kroz blok..

koje mladje snage?pricekaj malo.nije to tako jednostavno..

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...