Jump to content
IGNORED

Košarkaška Reprezentacija Srbije


Joe D

Recommended Posts

Pa sto je toliki problem reci da neko ima dobar odnos prema kosarkaskoj reprezentaciji i da je pomogao oko dobijanja kvalifikacionog turnira? Nije svako pominjanje premijera u pozitivnom kontekstu lizanje dupeta i dokaz amoralnosti ili cega vec. Covek je sportski delatnik, a ne opozicioni politicar. 

ko je sta pricao o moralu?  tacno, nije djordjevic politicar, nije on morao da daje ovakav intervju, kad ga je vec dao, bitno je i sta je rekao i kome je upuceno. necu sigurno da objasnjavam zasto je stvar dobrog ukusa praviti otklon od ovakve vlasti umesto da se daje intervjue koji nalaze sredinu izmedju prlainovicevih reci i napora ulozenih od strane premijera da sportistima sve bude kako treba.

Link to comment
  • Replies 25.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Joe D

    1671

  • theanswer

    1204

  • goofs

    936

  • б1lme3

    907

ako već cepamo dlaku na četvoro, dao je konkretan primer i rekao da je odnos Vučića prema košarkaškoj reprezentaciji dobar. Nije globalno pohvalio Vučića, nije se zahvalio za super život u Srbiji, čak ni uopšteno za košarku - rekao je da je pomogao jedan turnir,

Link to comment

ne znam sto bih cepao dlaku, meni licno smesta davanje bilo kakve izjave koja daje bilo kakvo afirmativno misljenje o premijeru. nebitno da li je ulizivacko ili nije. i nije da su njega presreli na ulici i postavili mu pitanja, znao je sta je tema razgovora i mogao je da ne ucestvuje.

Link to comment

ne znam sto bih cepao dlaku, meni licno smesta davanje bilo kakve izjave koja daje bilo kakvo afirmativno misljenje o premijeru. nebitno da li je ulizivacko ili nije. i nije da su njega presreli na ulici i postavili mu pitanja, znao je sta je tema razgovora i mogao je da ne ucestvuje.

 

... i mogao je da ne kaže da 80% sportskog budžeta odlazi na fudbal. Slažem se, bolje bi bilo da to nije izjavio nego što to jeste izjavio. 

Link to comment

ne znam sto bih cepao dlaku, meni licno smesta davanje bilo kakve izjave koja daje bilo kakvo afirmativno misljenje o premijeru. nebitno da li je ulizivacko ili nije. i nije da su njega presreli na ulici i postavili mu pitanja, znao je sta je tema razgovora i mogao je da ne ucestvuje.

 

OK, imaš pravo. Ali s obzirom da bi to pitanje isplivalo u svakom intervjuu, nije realno baš da nikad ne da više ni jednu izjavu za mediju

Link to comment

Sve razumem, ali da je nekome svejedno da li cemo napasti zlato dogodine... Ova generacija na celu sa Teom je zasluzila da se oprosti tim zlatom i moramo da povedemonajbolje sto budemo mogli. Kvalifikacije koje ce biti godinu dana posle su smejurija i ko zna ko ce igrati za bilo koju reprezentaciju.

 

Ova generacija na čelu sa Teom se neće orpostiti na tom EP ako ne bude nekih neočekivanih problema. Tako da to pada u vodu. Španci ljudi igraju sa 36 godina za reprezentaciju a igraju u NBA, ne vidim što bi se Teo i Bjelica recimo povlačili dogodine.

Link to comment

OK, imaš pravo. Ali s obzirom da bi to pitanje isplivalo u svakom intervjuu, nije realno baš da nikad ne da više ni jednu izjavu za mediju

ma jok, sto bi nekoga zanimao njegov odnos sa vucicem. ali u trenutku kad se svaka kritika vlasti tumaci kao napad na licnost premijera, valja staviti disclaimer kad se ovako nesto izgovara, da ne ispadne da je vucic los momak i ne radi posao kako treba. razmuljivo, ali nije nesto sto mogu da podrzim kao nacin obracanja javnosti.

Link to comment

ne znam sto bih cepao dlaku, meni licno smesta davanje bilo kakve izjave koja daje bilo kakvo afirmativno misljenje o premijeru. nebitno da li je ulizivacko ili nije. i nije da su njega presreli na ulici i postavili mu pitanja, znao je sta je tema razgovora i mogao je da ne ucestvuje.

 

+1

Link to comment

njegova izjava je potpuno normalna za coveka koji misli na benefit sporta kojim se bavi i tima koji vodi. nece uci u anale kao kolaborator a pritom je nasao nacin da posalje poruku™. nema potrebe nikakve za ozbiljnije konfrontacije sa ludakom, pogotovo sto ne postoji nista sto bi djordjevic rekao (a da zadovolji ove sto ga sada kritikuju) sto bilo nesto novo. iz direktne konfrontacije srpska kosarka ne bi izasla kao pobednik. 

 

uostalom sta znamo o sasi djordjevicu kao politickom bicu? recimo to sto je 1995. igrao u atini za vakta milosevica? sto se peo na balkon? da li prihvatio ono sto je tada tomasevic poveo?

Edited by yolo
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...