Jump to content
IGNORED

Košarkaška Reprezentacija Srbije


Joe D

Recommended Posts

17 minutes ago, kralj said:

lik je inače dileja

Aloe!

Kalina je legenda, citira Đinđića, ima izuzetno razvijen moralni kompas i kritičko mišljenje. Saletu na dušu što se sasrao pre Kine i odjavio čoveka.

  • +1 6
  • Hvala 2
Link to comment
  • Replies 25.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Joe D

    1671

  • theanswer

    1204

  • goofs

    936

  • б1lme3

    907

3 minutes ago, Valkyrie said:

Aloe!

Kalina je legenda, citira Đinđića, ima izuzetno razvijen moralni kompas i kritičko mišljenje. Saletu na dušu što se sasrao pre Kine i odjavio čoveka.

Zvučiš kao da ga poznaš lično i personalno :D

Link to comment
Just now, Filozof manijak said:

Zvučiš kao da ga poznaš lično i personalno :D

A to je nemoguće jer?

  • +1 2
Link to comment

Ko je rekao da li je nemoguće, nego iznosiš njegove karakteristike linosti kao da ste komšije čelobašte :D

Link to comment
26 minutes ago, kralj said:

 

Jeste bilo na tom EP nekih sumanutih Karijevih rotacija, ali generalno Kalina je igrao kao zmaj. Šutirao trojke 60%.

 

Meni se čini da je njega neodlazak u Kinu pokolebao, a verovatni pičvajz sa Čovićem i Delijama dokusurio u vezi odnosa prema košarkaškoj Srbiji. A lik je inače dileja, vozi Smarta sa onom visinom. Predviđanje njegovih odluka je čist hazarderaj.

 

Vozi i Ivan Miljković koji je viši od njega pa ništa :lol:

 

Ali jeste dileja, konfliktna ličnost, nikad ne znaš šta ćeš da dobiješ na kraju.

 

 

Link to comment

Nije baš lako odrediti kakav je neko samo na osnovu toga kakvi su mu politički stavovi i neka opšta razmišljanja o društvu dok ga ne upoznaš privatno.

 

Naravno, ja sam Kalinu upoznao. U jednom restoranu. Bio je u japankama, šorcu i majici i pio bilo vino. Na mene je ok utisak ostavio.

 

Alimpijević ga je trenirao u Voši i svakako više vremena proveo sa njim. Kaže da je "težak čovek" ali s dobrom dušom. Vanserijska inteligencija i konstantna konstruktivna pitanja upućena treneru.

 

Edited by Milošica
  • +1 2
  • Haha 1
Link to comment

pa sad, ako pričamo čisto košarkaški onda baš suprotno, zna se tačno šta ćeš dobiti, bukvalno nigde nikad nije dao ni manje ni više, osim jedne godine u zvezdi kada je dao više. ne utiče na njegove igre to što se pičkara sa šabanima saigračima i trenerima psihopatama.
 

 

Jest svesniji i moralniji od većine sportista i generalno jedan kul tip, ali jeste i dileja, nije da nije, verovatno delimično i jer se ne uklapa u stereotip profi sportiste, a pri tome ne preza od konflikta. 

  • +1 4
  • Vojvodo,serdare 1
Link to comment
11 minutes ago, Filozof manijak said:

Ko je rekao da li je nemoguće, nego iznosiš njegove karakteristike linosti kao da ste komšije čelobašte :D

To nisu karakteristike ličnosti već zaključak na osnovu stavova koje iznosi i intervjua koje je davao. Nisam rekla da je plemenit, ljubomoran, prostodušan ili slično što se može samo saznati iz neposrednog poznanstva ili ako si Milošica.

Avaj, ja nisam, pa stičem utisak o čoveku ovako iz njegovih javnih istupa.

Spoiler

Ne raspravljamo se, samo tandrčemo onako bezveze.

 

Hehe, čelobašte :lolol:, usvojiću reč.

  • Hvala 1
Link to comment
5 minutes ago, Valkyrie said:

To nisu karakteristike ličnosti već zaključak na osnovu stavova koje iznosi i intervjua koje je davao.

 

Nikad ne bih izvodio zaključke o nekom na osnovu javnih nastupa,... ali to sam samo ja :D

Edited by Filozof manijak
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...