Jump to content
IGNORED

Košarkaška Reprezentacija Srbije


Joe D

Recommended Posts

  • Replies 25.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Joe D

    1671

  • theanswer

    1204

  • goofs

    936

  • б1lme3

    907

30 minutes ago, Hele said:

Nedovic se oprostio od repstacije.

 

Toliko bitna vest da je niko nije ni prokomentarisao 🤣

Oprostio ga Pesic prosle godine.

Link to comment

Lako je vama, koga je sad da stavim na mojoj listi na petu poziciji najboljih bekova? Andjusica 🤦‍♂️

Link to comment
1 hour ago, Micko8 said:

Oprostio ga Pesic prosle godine.

 

Pre toga je on odjavio Svetislava pred ključne duele u kvalifikacijama.

  • +1 1
Link to comment
2 minutes ago, SaZakasnjenjem said:

 

Pre toga je on odjavio Svetislava pred ključne duele u kvalifikacijama.

Takoreći oprostio se Neda saZakasnjenjem :Jova:

 

Nikakvo iznenađenje,nije kao da je iko očekivao da ćemo ga gledati na OI

Link to comment

Pa zato se on brže-bolje sam oprašta pre nego što krene javnost da pravi spisak postoji za Pariz i pokaže se da je višak tj da ga Pešić opet neće. Sujeta.

 

 

S druge strane imamo Smajlija koji kaže od stranih država voleo bi da otputuje u Pariz :lolol:

Pick Me Jimmy Fallon GIF by The Tonight Show Starring Jimmy Fallon

 

  • +1 2
  • Wub 2
  • Haha 2
Link to comment
6 hours ago, kud u maglu Simoviću said:

ide smajli ko kuća

ako ga zdravlje posluži

 

sta znam

ja bih u idealnom scenariju najvise voleo da na PF idu jovic-poku [w/a pinch of kalinari], pa da izmedju ostalog mozemo da imamo i nekih 5mins u kojima npr italijanima predstavimo sta je smallball visokih & pokretljivih ljudi, gde se jedan od njih spusta na C, dok jokic i milutinov pricaju glupe viceve na klupi.

 

kari pesic celu svoju karijeru ceni istinski versatility a to nije smailaga moze biti pretnja za tri, nego recimo ovo, kao nas odgovor na pokretljive prangijato posadeprotivnika.

 

pg micic-avramovic-jovic

sg bogdan-vanja

sf kalinic-gudura

pf jovic-poku

c jokic-milutinov

 

to mi je idealnih 11 [12i mogu i ja da budem], ne samo po individualnom kvalitetu, nego po medjusobnoj kompatibilnosti.

 

druga je stvar sto sam odavno prestao da verujem u taj sci-fi u kojem na neko takmicenje odlazimo u najjacem sastavu.

  • +1 1
Link to comment

Topic ce ici samo ako podivlja u ova dva meseca sto slede, Lucic i Kalenic ili/ili, znaci Kalenic, nekako mi nisu fit njih dvojica istovremeno u timu

Deda kurton od sezone za sad, ali to je Deda, mozda bude MVP 2 sledeca natjecanja i zadovolji™ selektora pa ode na turnir, Dobric stalno povredjen, Jovica nisam pratio, ali deluje da je ok sa zdravljem, a on je vec skoro deceniju odlican i zahvalan igrac kad je ok sa zdravljem, Smajli se raspo, Trifa i Jaramaz su solidni zadnji vezni

Toliko sam navikao na sklj™ osakacene repstativne timove da mi ovaj navedeni izgleda pretrpano i disfunkcionalno :laugh:

Ne postoji tim na ovom turniru koji nece sipati 40 poena kad istovremeno na parketu desetak minuta budu Vasa i Gudura, njima obojici treba defanzivni staratelj, a dok njima nad glavama bdi staratelj, Bogdan mora da odmara 

Marinkovic je ispo bolji igrac nego sto sam mislio da ce

Bicemo cetvrti i Jokic ce biti kriv sto je doso

 

Link to comment

Obično cenim tvoje baksuzovanje, Plajvi, ali ako stvarno jinxuješ repku - naći ću te i ubiti.

  • Haha 4
Link to comment
21 minutes ago, Valkyrie said:

Obično cenim tvoje baksuzovanje, Plajvi, ali ako stvarno jinxuješ repku - naći ću te i ubiti.

I Will Find You GIF

  • +1 1
  • Vojvodo,serdare 1
Link to comment

Ici ce tri pleja i dva centra sigurno i Bogdan. 

 

Micic, Topic, Avramovic i S.Jovic su verujem zeljni da igraju, a valjda ce nas sreca ispostovati da ce trojica od te cetvorice biti zdrava.

 

Na centru ocekujemo Jokica i Milutinova,  a ako govedo odbije, jbg menjace ga Plavsic, Ristic... ali svakako neki klasican centar.

 

Dakle, idu:

 

Micic, Avramovic, S.Jovic (Topic)

Bogdanovic ____

____

____

Milutinov, Jokic (Ristic, Plavsic, Mitrovic...)

 

 

 

 

Ostaje nam 6 praznih mesta, videcemo ko ce se odazvati i koje su Pesiceve zamisli. Tih sesta ce popunjavati igraci koji igraju od pozicije 2 do pozicije 4/5. 

 

Mnogo njih su 2/3 i 3/4 pa su razne kombinacije moguce i sastavi se svakakvi mogu sklopiti.

 

Za tih sest mesta tu su: Marinkovic, Guduric, Dobric, N.Jovic, Kalinic, Lucic, Petrusev i Pokusevski.

 

To je 8 igraca u borbi za 6 mesta. 

 

Trebaju tri otkaza/povrede da se dese da bi tu Smajli upao i bio jedan od putnika za drzavu Pariz.

 

Mada, cak i tom slucaju nije nemoguce da bi Pesic vodio Davidovca kao nekog ko mu je proveren.

 

Daleko je Smajli od Pariza, morace verovatno leto u nekoj drugoj drzavi da provede.

  • Haha 1
Link to comment

Ako ne bude povreda, verujem da će opet upitni biti samo Kalina i Jokić. Ako budu igrali, biće nekih irelevantnih dilema za mahače peškirom, ali nebitnim spram košarkaškog dela turnira. Neka ih bira u skladu sa minulim odnosom i Muta Nikolić koeficijentom.

  • +1 1
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...