Jump to content
IGNORED

Košarkaška Reprezentacija Srbije


Joe D

Recommended Posts

2 minutes ago, goofs said:

 

Pa da, ali i timove iz grupe A niko neće nabiti 50 razlike, a postoji i realna mogućnost da tamo tri tima imaju po 2:1 i jedan tim sa 0:3. Mi protiv Sudana moramo da nivelišemo ono što ćemo prosuti protiv Amera. Bukvalno sa porazom protiv Litvanije nismo više nosioci svoje sudbine.

 

Sistem je apsolutna katastrofa, ne znam šta je falilo onom starom sa 2x6 grupama? Smanjili su turnir za dve utakmice ovako, ali puno toga ostavili sreći, plus čuveno rangiranje ekipa koje ne igraju međusobno, sačuvaj me bože.

Dobivamo matore amere .

Link to comment
  • Replies 25.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Joe D

    1671

  • theanswer

    1204

  • goofs

    936

  • б1lme3

    907

Just now, goofs said:

 

Pa da, ali i timove iz grupe A niko neće nabiti 50 razlike, a postoji i realna mogućnost da tamo tri tima imaju po 2:1 i jedan tim sa 0:3. Mi protiv Sudana moramo da nivelišemo ono što ćemo prosuti protiv Amera. Bukvalno sa porazom protiv Litvanije nismo više nosioci svoje sudbine.

 

Sistem je apsolutna katastrofa, ne znam šta je falilo onom starom sa 2x6 grupama? Smanjili su turnir za dve utakmice ovako, ali puno toga ostavili sreći, plus čuveno rangiranje ekipa koje ne igraju međusobno, sačuvaj me bože.

Pa dobro, ako si treći onda zavisiš od drugih rezultata, to je jasno, ali nemamo hendikep po pitanju nabijanja razlike u odnosu na grupu A. Tamo je za očekivati da sve utkamice budu blizu, a kod nas je za očekivati jedan egal protiv Litvanije, jedno nabijanje i jedno primanje nabijanja. 

Link to comment
2 minutes ago, Micko8 said:

Vreme je da ih odvalimo od zivota:)

 

Jel Spisu potvrdio učešće?

Link to comment

Da podmladimo mi to ipak, sta ce nam debeli radikal izgubicemo i s njim i s Bogdanom i s Vasom 

Link to comment

Večito neke kalkulacije. Mesto da se priča da li će Ameri moći da kriju Stefa defanzivno na Avramoviću. Jebem ti Srbina

  • +1 2
Link to comment
44 minutes ago, mackenzie said:

Jel ovo baksuz Melo izvlačio?

Ok, dobijamo Amere u grupi.

 

sto baksuz?

plus ce jokaru da zajebavaju sto je pobegao jos u grupi od embiida ako ne dodje

Link to comment

Embiid je sisa, ne moze da stoji na nogama vise od dva meseca, kakve crne Olimpijske igre. A i ako se pojavi za njega je dovoljan Dusan silni:)

Edited by Micko8
Link to comment

S Italijanima smo razvili maler prošle godine kad su nas pobedili da bi išli na Ameriku. Sad će da zaziru od eventualne pobede.

Link to comment
51 minutes ago, uini said:

 

sto baksuz?

plus ce jokaru da zajebavaju sto je pobegao jos u grupi od embiida ako ne dodje

 

Mela Srbi proganjaju kroz karijeru. Prvo Bodiroga ga poslao po burek, pa Miličić kao bolji pik drafta uzima prsten u Detroitu već u prvoj godini a Melo odlazi u Denver. Zatim mu Jokara uzme 15. Sad će da jinxuje Amere tako što je poslao Srbe na njih. 

  • +1 2
Link to comment

I na kraju ce da jebe ovu raspalu Adrianu Limu nakon sto je binsr jebo kad je bila top 

  • +1 1
  • Haha 3
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...