Jump to content
IGNORED

Košarkaška Reprezentacija Srbije


Joe D

Recommended Posts

On 1.7.2022. at 14:06, Milošica said:

@pbg12345

 

Pomenuo je sinoc Srdjan da ce tada igrati i Larkin i NBA igraci.

 

Gledam juce rostere Slovenije i Hrvatske, unistili bi nas.

 

Pomenuo je da sada u ovom prozoru igraju Larkin i Šengun. Igraće sigurno i u sledećem ali tad bi i mi trebalo da budemo kompletni mada se tad ni ne sastajemo sa njima. Odlučivaće oni besmisleni prozori u novembru i februaru gde nećemo imati ni EL igrače. 

 

Nadam se da FIBA i dalje deli wild karte za kvalifikacije za OI

 

Sve što smo videli od ove ekipe ne uliva poverenje ni u šta. Letonce smo srećno dobili u BG, realno smo trebali da izgubimo. Izgubili smo od jebene Belgije, u Rigi ni nije bilo očekivano da ćemo dobiti, ja sam očekivao poraz. Ovo je teški kurac od ekipe. U rotaciji od 10 igrača imamo bar pola koji su presedeli sezonu maltene

Edited by theanswer
  • +1 1
Link to comment
  • Replies 25.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Joe D

    1671

  • theanswer

    1204

  • goofs

    936

  • б1lme3

    907

20 minutes ago, nahbar said:

Milutinov ima okruglo nula medalja sa seniorskom reprezentacijom. Izgleda mi da je malo i do njega. 28-a mu je.

jeste, a stime ima dve, verovatno znaci da je bolji igrac.

Link to comment

Ja mislim da je Milutinov igrao na svega dva reprezentativna takmičenja. Evropsko kada smo kidali celo prvenstvo pa izgubili od Litvanije u polufinalu i bili četvrti (2015?) poslednje svetsko sa četvoricom centara. Slabo se odaziva, ne zanima ga ga priča previše izgleda.

Link to comment

prosle godine je bio povredjen, pa je i povredjen dosao i trenirao sa ekipom. sad ga nema, nista mu ne fali. 2016. i 17. je odjavio saleta zdrav. ko zna sta je njemu u glavi. valjda ne treba objasnjavati da je za sve ostale opcije za rezervnog centra spejs satl. 

Edited by Joe D
Link to comment

Neće igrati Avramović, Bjelica i MJK protiv Belgije. Povrede. 

 

Ovo na sve liči osim na ozbiljnu reprezentaciju. 

Edited by theanswer
Link to comment

Isto sam pomislio kad sam video vest. 

JK je očigledno nemalo stradao na utakmici, a Bjelica je i prvu odigrao kao sa upalom svakog mišića ma telu.

 

Ima li koga da uskoči u poslednji čas, jer ovo što imamo je dovoljno za 60-40 šanse protiv moćne Belgije? :huh:

Link to comment
2 hours ago, Profesionalac said:

Isto sam pomislio kad sam video vest. 

JK je očigledno nemalo stradao na utakmici, a Bjelica je i prvu odigrao kao sa upalom svakog mišića ma telu.

 

Ima li koga da uskoči u poslednji čas, jer ovo što imamo je dovoljno za 60-40 šanse protiv moćne Belgije? :huh:

Imamo Borišu.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...