Jump to content
IGNORED

Košarkaška Reprezentacija Srbije


Joe D

Recommended Posts

  • Replies 25.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Joe D

    1671

  • theanswer

    1204

  • goofs

    936

  • б1lme3

    907

34 minutes ago, theanswer said:

Najbolji deo večeri što će ovaj mamlaz stvarno da se iznervira kad čuje da su mu skandirali 

 

Mogao bi da se zapita koga je zaposlio da vodi javna preduzeća po Nišu. Ljude koji ne znaju da upale sijalicu. Ovako nešto se nikad nije desilo.

  • +1 2
Link to comment
2 minutes ago, Nikodije said:

 

Mogao bi da se zapita koga je zaposlio da vodi javna preduzeća po Nišu. Ljude koji ne znaju da upale sijalicu. Ovako nešto se nikad nije desilo.

 

Pričaš o čoveku kome je maltene najbliži saradnik Vulin

Link to comment

Dešavalo se sigurno nekad negdje ali smo mi sa SNS već prešli u fazu "ma dobro je sve dok neko nije poginuo", varijacija na temu "ćuti, može i gore", ako može onaj mamlaz sa USBom na čelu da napravi EPS gubitak od 500 miliona za par mjeseci, ovo SNS neće ni zabilježiti kao problem - Šta koji krasni, odigraće se sutra, čemu žurba, đe je preša.

  • +1 4
Link to comment

U svakom slučaju drago mi je što su Nišlije detektovale odakle dolaze problemi i loša kadrovska politika u njihovom gradu

  • +1 2
Link to comment
4 minutes ago, Nikodije said:

 

Mogao bi da se zapita koga je zaposlio da vodi javna preduzeća po Nišu. Ljude koji ne znaju da upale sijalicu. Ovako nešto se nikad nije desilo.

sta bre da se zapita, pa direktor EPSa mu vlasnik pecenjare :D 

Link to comment
2 minutes ago, Lord Stef said:

Belgijanci navodno nece da igraju sutra

 

Junačka belgijska vojska. 

Ne moraju, nama 20:0 odgovara, ovako bi nas dobili 

  • +1 1
Link to comment
Just now, Nikodije said:

U svakom slučaju drago mi je što su Nišlije detektovale odakle dolaze problemi i loša kadrovska politika u njihovom gradu

Meni sve više to Vučiću pederu djeluje kao manir, kao fraza lišena bilo kakvog smisla, koja se izgovara kao refleks - kontam da je bar trećina sale glasala za tog istog Vučića. Seru oni protiv njega i kod kuće, ali na dan izbora vjerovatno kod nekih od njih proradi ono "ma jebeš moj glas, nije ni bitan, a valja imati nekog SNSovca na speed dial". Ja da sam Vučić puštao bih ta skandiranja, čitaj pražnjenje jaja i glave, čak bih i ubacivao provokatore da to iniciraju, dođu ljudi, izgalame se i odu kući i opet sve iznova, izbačen frust. Kodža Miloš se s razlogom najviše bojao raje koja ćuti.

 

  • +1 6
  • -1 1
Link to comment
38 minutes ago, theanswer said:

 

Junačka belgijska vojska. 

Ne moraju, nama 20:0 odgovara, ovako bi nas dobili 

 

To i ja rasmisljam, istrajte braco Belgijanci! :D

  • Haha 3
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...