Jump to content
IGNORED

Košarkaška Reprezentacija Srbije


Joe D

Recommended Posts

Očigledno sam nešto propustio, ali kako to da ova Letonija koja će možda da baš košta SP, nije izborila plasman na EP od 24 učesnika, gde ima veselih ekipa kao što je npr skoro cela naša grupa?

Link to comment
  • Replies 25.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Joe D

    1671

  • theanswer

    1204

  • goofs

    936

  • б1lme3

    907

4 hours ago, pbg12345 said:

ali petorka 4nba igraca i jebeni goran filipovic :laugh:

kakav disbalans jbt

 

ubija ih nedostatak pleja

 

ilija djokovic bi tamo bio starter i nacionalni heroj

 

koja 4 nba igracha? i shto je bitno shta je hrvatska uradila pa da se pishe na ovoj temi?

Link to comment
2 hours ago, *edited by mod said:

Očigledno sam nešto propustio, ali kako to da ova Letonija koja će možda da baš košta SP, nije izborila plasman na EP od 24 učesnika, gde ima veselih ekipa kao što je npr skoro cela naša grupa?

pa fibini prozori jbg

letonija je mala nacija, takve najvise pogadja kad im oduzmes pravo da im ne igra nekoliko najboljih (nba, el, ponekad i ec) jer nemaju dubinu kao npr spanija, francuska, pa i srbija

tako se i slovenija kao aktuelni sampion ep nije kvalifikovala na proslo sp

 

inace letonija je u tim kvalifikacijama od 5 poraza. 2 imala posle produzetka, a jos 2 sa poenom razlike

2 hours ago, ravena said:

 

koja 4 nba igracha? i shto je bitno shta je hrvatska uradila pa da se pishe na ovoj temi?

bogdanovic, zubac+hezonja, bender/zizic

poenta je da nemaju pleja godinama unazad i da se trenutno krpe igracem koji u 25 godina nije dobacio ni do aba lige

 

zasto da ne? ne vidim da imamo temu kvalifkacije za sp

 

  • +1 2
  • Hvala 1
Link to comment

Ovi Fibini prozori će biti ugašeni kad tad (cenim za 2 godine max) i niko neće znati što su ih ikad uvodili i kome je to u životu trebalo. 

  • +1 2
Link to comment

ne znam koje uopste resenje mogu da nadju as ovoliko utakmica evrolige. jeste fiba govno, ali nisu usamljeni ovde u tome. 

  • +1 1
Link to comment

jbg, ja bas hteo da napisem da su podjednako zakopali i u klupskoj kosarci

i za ovakvu evroligu je makar posredno kriva fiba

 

 

nego, gledam na twiteru, hrvati bas pizde

najjaci je aca trica, mucki sa ledja (ko ne zna ima istoriju pljuvanja sa radjom) :D

 

 

  • +1 1
Link to comment
jbg, ja bas hteo da napisem da su podjednako zakopali i u klupskoj kosarci
i za ovakvu evroligu je makar posredno kriva fiba
 
 
nego, gledam na twiteru, hrvati bas pizde
najjaci je aca trica, mucki sa ledja (ko ne zna ima istoriju pljuvanja sa radjom) [emoji3]
 
 

Baš su se navrzli na Rađu vidim i van tw, po portalima...



....shiit has hit the fan.
Link to comment
13 hours ago, James Marshall said:

Meni sve više to Vučiću pederu djeluje kao manir, kao fraza lišena bilo kakvog smisla, koja se izgovara kao refleks - kontam da je bar trećina sale glasala za tog istog Vučića. Seru oni protiv njega i kod kuće, ali na dan izbora vjerovatno kod nekih od njih proradi ono "ma jebeš moj glas, nije ni bitan, a valja imati nekog SNSovca na speed dial". Ja da sam Vučić puštao bih ta skandiranja, čitaj pražnjenje jaja i glave, čak bih i ubacivao provokatore da to iniciraju, dođu ljudi, izgalame se i odu kući i opet sve iznova, izbačen frust. Kodža Miloš se s razlogom najviše bojao raje koja ćuti.

 

I Sloba i Tadić su pali pošto se tribina okrenula protiv njih. Nije tribina ta koja je odgovorna za pad, ali je indikator pada. Likovi sa tribine su najekstremniji, oni će da pokuvu proteste kada se običan čovek povuče, oni će da se potuku sa policijom, oni će da upadnu u skupštinu. Oni će da se čuju na TV prenosu, pa će onaj lik iz Babušnice kom, po sopstvenim rečima, ništa ne valja ali glasa za Vučića da se zamisli.
Zato njih Vučić drži pod kontrolom. I jer je psiho i kontrol frik pa ne može da izdrži ni najmanju kritiku. A usput mu i dobro dođu kada treba ishendlovati neke proteste kao onomad na inauguraciji kada su sklanjali nepoželjne, pa oni protesti ispred RTS-a gde su navijači pravili kordon protestantima, kovid nemiri ispred skupštine...

  • +1 1
Link to comment
3 hours ago, pbg12345 said:

najjaci je aca trica, mucki sa ledja (ko ne zna ima istoriju pljuvanja sa radjom) :D

 

 

 

Lik je poznat samo zato što nije bilo interneta prije 10-15 godina (i ranije ali to ne računam jer kao da kažem da je nešto bilo prije nove ere u ovom slučaju prije rata - grand reset) pa su svi bili prinuđeni da ga gledaju na TV. Totalni nebitnjaković. Zadnji veliki uspjeh - Bosnian coach of the Year 2012.

  • -1 1
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...