Jump to content
IGNORED

Košarkaška Reprezentacija Srbije


Joe D

Recommended Posts

  • Replies 25.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Joe D

    1671

  • theanswer

    1204

  • goofs

    936

  • б1lme3

    907

Naravno da u sledecom prozoru, kad mozda i skupimo najbolji tim, igramo doma sa Britanijom i gostujemo Grckoj. I naravno da cemo to zavrsiti sa 1-1 sto bismo imali i sa ovim timom. Dok ce nam odlucujuce utakmice sa Turskom ce igrati Ristic i Dejan Todorovic. Pas mater!

Link to comment

Znači borba mi ili Turci. Ukoliko nismo u stanju da dobijemo Atamanovu i Larkinovu Tursku, onda ni ne zaslužujemo da idemo na SP.

Crni Svetislave.

Link to comment
2 minutes ago, Heaviside said:

Ovo sad nije ni bio prozor i opet očajan odziv. Mogli su da se skupe neki od glavnih igrača za ovu utakmicu, ovo nam mnogo komplikuje situaciju.

 

Morali su da se odazovu, al verovatno niko ni ne gleda duze od par utakmica unapred. Kad bude stani-pani, niko nece moci da se odazove.

Link to comment

Nije ni prvo poluvreme bilo dobro, ali smo plivali na Aleksin hustle i sto su oni promasili jedno 8 potpuno otvorenih trojki.Samo na 7-3 su imali 3 otvorene, braca po jednu i Kurucs cini mi se. Ne mere to.

  • +1 1
Link to comment
17 minutes ago, Milošica said:

Mnogo si jadan covek.

 

Na svakoj temi iz tvojih postova izbija nezdrava pristrasnost.

 

Tako možeš da se obraćaš onome ko te vaspitao.

 

 

Avramović je imao 15 promašenih šuteva večeras, forsirao je kao da je Stef Kari, u najmanju ruku.

 

  • +1 1
Link to comment
20 minutes ago, Milošica said:

Mnogo si jadan covek.

 

Na svakoj temi iz tvojih postova izbija nezdrava pristrasnost.

Izvini za ovo, ali ipak, smanji dozivljaj :D

 

EDIT: @John Coltrane

 

Bukvalno sam poslao post trenutak pre nego sto sam video odgovor :D

 

Hladne glave ces mozda ukapirati sustini posta.

Edited by Milošica
Link to comment
Just now, J.R. Cash said:

 

Morali su da se odazovu, al verovatno niko ni ne gleda duze od par utakmica unapred. Kad bude stani-pani, niko nece moci da se odazove.

Gleda Kari, kuka gde god stigne da smo u opasnosti da se ne kvalifikujemo za SP na jubilej 100 godina košarke u Srbiji, da su mu ove kvalifikacije najveći izazov u karijeri itd. Sigurno cima igrače i predočava im situaciju ali jbg...

Link to comment
1 minute ago, J.R. Cash said:

Za to vreme za Sloveniju pored Dragica i Doncica igra i Majk Tobi. Verovatno nije imao sta da radi.

I useravaju Hrvate

Edited by garmonbozia
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...