Jump to content
IGNORED

Košarkaška Reprezentacija Srbije


Joe D

Recommended Posts

kad imas Peju u timu onda na svakoj utakmici mozes da izbacis po 3-4 igraca iz ekipe jer eto.

Doduse i sad bi Pesic trebao imati Jokaru koji je sigurno odusevljen sto umjesto banacana na selektorsko mesto dolazi 1 bacvan.

Link to comment
  • Replies 25.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Joe D

    1671

  • theanswer

    1204

  • goofs

    936

  • б1lme3

    907

21 minutes ago, radisa said:

Tako je mislio i Moka Slavnić...

 

Pre toga, kad je Kari izbacio vrhunskog profasionalca Radmanovića na poluvremenu...

Dobro, Moka je na EP poveo starije juniore pojačane sa 3 igrača čiji karakter je najblaže rečeno diskutabilan.

Čak i da je ovu trojicu doveo u red, teško da je bilo prostora za nešto više.

 

Link to comment
2 hours ago, Joe D said:

Najjace mi je to da su kosarkasi predstavnici nekog 'naseg mentaliteta', kao da selektor treba da vodi mileta i slavicu na prvenstvo. To su sve vrhunski profesionalci i radnici koji od detinjstva znaju kako se postize uspeh, ne treba njima nikakav gonic robova. 

 

Haha, tim 2005 likes this.

  • +1 2
Link to comment

Ok, tim 2005. nije imao dovoljno autoritarnog trenera, pa je zato puko.

 

Nemojte me zajebavati sa tim poredjenjima, znamo svi ko su i sta su najbolji igraci koje imamo na raspolaganju, ne treba njima nikakva cvrsta ruka. da su neki klinci koji nisu nista jos postigli u zivotu, pa i da raspravljamo o tome. ovo su ozbiljni, dokazani ljudi. 

Link to comment

Evo i Bobi poziva na profesionalizam

Quote

 

Mislim da je interesantno. Uvek treba da budeš krajnje profesionalan, bilo ko da je trener. Svi znamo ko je Svetislav Pešić i velika je čast što je on trener reprezentacije i naravno da treba svi da budemo profesionalci, da pokažemo spremnost i borbu i da ostavimo srce na terenu

 

Nismo se čuli, ali svaka čast što je prihvatio posao selektora. Mislim da je velika stvar, prvo poći ću od nas kao profesionalaca. Mislim da svi treba da budemo spremni i da budemo tu u timu. Da se borimo za našu zemlju. Mislim da je to interesantno i lepo biti u reprezentaciji, i naravno Pešić je veliki trener i profesionalizam je veoma važan kao i ovde„.

 

 

Link to comment

Ne, taj tim samo pokazuje da to nisu baš toliki profesionalci kako si naveo i da su i oni podložni sebičluku, nezrelosti, i dolasku iz diskaća kasno u noć.

Edit: ne kažem da ovaj tim potencijalno ima isti problem, ali svakako bolje da trener ima autoritet nego da ga nema.

Edited by Mil@n
  • +1 2
Link to comment

Samo da covek ne izdahne pored linije, o njegovom poznavanju kosarke je suvisno raspravljati. Ne verujem da ce njegov dolazak nesto promeniti u odnosu Jokica i reprezentacije, ocekujem isti ishod kao ove godine.

Edited by Micko8
Link to comment

Raylika između Karija i ostalih je u tome što kad Divac zasere u zadnjem minutu finala, onda Ćosićev i Mokin tim izgubi; a kad Divac zasere 16 godina kasnije u zadnjem minutu finala, oonda Karijev tim ipak nekako dobije.

  • +1 5
Link to comment

Kari je posle Zeravice uradio najjacu stvar. Karao je NBA tim kod nji'. Nikad necu zaboraviti to prvenstvo i Peru Kamerona. 

I onda kad mu je dosadilo karanje, otisao u Barselonu i uzeo Evroligu tako eto natenane. :D

 

  • +1 1
Link to comment
8 hours ago, bags said:

 

Najvise iz Barsinog perioda. Gledao sam nekih 10 utakmica iz EL i ACB i nije mi se svidjalo kako igraju.

 

Mozda je jezicka barijera bila prevelika ali i pre toga sa Zvezdom/Bajernom nije bilo bas sjajnih partija... (gledao sam mali broj utakmica)

 

Naravno da je moguce da gresim.

 

Imaju li negde online da se vidi taj materijal sa UKTS?

ako nisi sam naleteo u medjuvremenu ima ovaj njihov kanal

https://www.youtube.com/channel/UC9OR4P5UdwUHbwIkZgxss4g/videos

ne znam da li ima to o cemu ansver govori, ali ima pesicev video o tranzicionom napadu npr

  • Hvala 1
Link to comment

Pešićeva poruka: Neću da se bavim kultom reprezentacije već kako da budemo najbolji

 

 

Kult reprezentacije oduvan na ropotarnicu povijesti gdje mu je odavno bilo mjesto. Bravo Kari! :smiley_hail:

  • +1 1
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...