Jump to content
IGNORED

Košarkaška Reprezentacija Srbije


Joe D

Recommended Posts

  • Replies 25.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Joe D

    1671

  • theanswer

    1204

  • goofs

    936

  • б1lme3

    907

7 minutes ago, bags said:

Slazem se.

 

Duda je bio mozda i stariji 2009 kad je preuzeo ali je defintivno bolje pratio aktuelnosti i veci je pedagog za mlade.

 

Kako znaš da Pešić ne prati aktuelnosti? 

 

Pritom sam prilično skoro gledoa njegovu kliniku za UKTS gde je pričao o radu sa mladim igračima, vidi se da se dobro spremio za predavanje i da je imao šta da kaže. 

Edited by theanswer
  • +1 2
Link to comment

Ne moze nikako biti greska dovesti najboljeg dostupnog trenera. To je greska, koliko su i Amerikanci pogresili sto su imenovali Grega Popovica za selektora.. 

  • +1 9
Link to comment
13 minutes ago, theanswer said:

Kako znaš da Pešić ne prati aktuelnosti? 

 

Najvise iz Barsinog perioda. Gledao sam nekih 10 utakmica iz EL i ACB i nije mi se svidjalo kako igraju.

 

Mozda je jezicka barijera bila prevelika ali i pre toga sa Zvezdom/Bajernom nije bilo bas sjajnih partija... (gledao sam mali broj utakmica)

 

Naravno da je moguce da gresim.

 

Imaju li negde online da se vidi taj materijal sa UKTS?

Link to comment
15 minutes ago, bags said:

 

Najvise iz Barsinog perioda. Gledao sam nekih 10 utakmica iz EL i ACB i nije mi se svidjalo kako igraju.

 

Mozda je jezicka barijera bila prevelika ali i pre toga sa Zvezdom/Bajernom nije bilo bas sjajnih partija... (gledao sam mali broj utakmica)

 

Naravno da je moguce da gresim.

 

Imaju li negde online da se vidi taj materijal sa UKTS?

 

Nema nigde za širu javnost, ali moguće da će biti uskoro stavljeno pa kad bude, okačim. 

  • +1 1
Link to comment

Trenerizam™ je stvar znanja, iskustva, možemo samo da zamislimo šta sve Kari zna o basketu i verovatno nećemo skontati 10% toga. 

Za naš usrani mentalitet, autoritet kod trenera možda nije najbitniji ali je svakako neizostavan deo svakog uspeha. Kari to ima. Ima iskustvo osvajanja medalja, prvenstava, rada sa vrhunskim igračima, rada sa našim igračima. O iskustvu i znanju da ne trošim reči.

U najmanju ruku, zaslužuje šansu. 

 

p.s. čitam nešto da je Kidd izjavio za Kokoškova da je tipa genije, gratis info. :)

  • +1 3
Link to comment
31 minutes ago, Mil@n said:

p.s. čitam nešto da je Kidd izjavio za Kokoškova da je tipa genije, gratis info. :)

 

Najbolji projekt menadzer sa kojim sam ja radio je bivsi policajac koji je usaou IT sa 40 god. hehe

 

Takav nama treba za reprezentaciju a ne genije ...

Link to comment

Najjace mi je to da su kosarkasi predstavnici nekog 'naseg mentaliteta', kao da selektor treba da vodi mileta i slavicu na prvenstvo. To su sve vrhunski profesionalci i radnici koji od detinjstva znaju kako se postize uspeh, ne treba njima nikakav gonic robova. 

  • +1 1
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...