Jump to content
IGNORED

Košarkaška Reprezentacija Srbije


Joe D

Recommended Posts

Nadam se da ce mali Jovic iz Mege  biti deo ekipe  u kvalifikacijama i da ce biti deo rotacije, ne samo da mase peskirom na klupi. Vreme je da opet promovisemo nekog mladog talentovanog igraca  kroz reprezentaciju.

Edited by Micko8
  • +1 1
Link to comment
  • Replies 25.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Joe D

    1671

  • theanswer

    1204

  • goofs

    936

  • б1lme3

    907

Ako Kari dovede motivisane iz Evrope - Vasu, Dobrića, Kalinu, Milutinova, Smailagića i Petruševa, on je posao već završio.

Jokić, Bogdan i Pokuševski su onda tek jagodice na torti. Dovoljna je i jedna jagodica da torta uspe.

Link to comment
1 minute ago, Jimmy Kowalski said:

@Ros

Pa prosto nisu u dobrim odnosima (najblaze receno) jos iz vremena kada je Vasa igrao kod njega. Ako se ne usaglase oko Vasine uloge i ovlascenja, bice problema..

 

Vasa je fenomenalan čovek (namerno sam napisao čovek, ne košarkaš), kontam da su obojica dovoljno pametni ljudi da prevaziđu ono što postoji između njih zarad mira u kući i uspeha repke. 

Link to comment
4 minutes ago, Mil@n said:

 

Vasa je fenomenalan čovek (namerno sam napisao čovek, ne košarkaš), kontam da su obojica dovoljno pametni ljudi da prevaziđu ono što postoji između njih zarad mira u kući i uspeha repke. 

 

a i stariji je par godina

Link to comment

to ti je prvi na listi kandidata da propusti sledece leto.

 

bice za kvalifikacije doduse, ali tu nema sta da ga ubacuje da se mota. nema bas previse raspolozivog kvaliteta.

Link to comment

Na kvalifikacije sam i mislio, a za leto ne znam hoće li se usavršavati kao Poku ovoga leta, moguće da će ga Miško "savetovati" to.

 

Mora biti spreman za napad na EL titulu sa Željkom.

Edited by Milošica
Link to comment

Pesic sa Tralacem  juce skautirao Nerandzica i Radonjica u Zelezniku:) Meni licno deluje da je Jovic  privrzeniji nacionalnom timu  od Jokica  .  , a  mislim  da on nece morati mnogo da radi na telu pa da uzima  odmor kao sto je Pokusevski,  njegovo telo  se prirodno razvija, ja nisam imao nikakav problem sa Pokusevskim, on je morao da radi na svom telu , nadam se da je napravio nekakav iskorak po tom pitanju.

Edited by Micko8
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...