Jump to content
IGNORED

Košarkaška Reprezentacija Srbije


Joe D

Recommended Posts

40 minutes ago, Joe D said:

nista u zivotu nije sigurno. 

preformulisacu sigurno u gotovo izvesno onda :)

 

salu na stranu, kakve odokativno sanse imamo bez vedeta - kolika bi senzacija bila da ne odemo na OI?

Link to comment
  • Replies 25.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Joe D

    1671

  • theanswer

    1204

  • goofs

    937

  • б1lme3

    908

A jebem ga ako gledamo kako da mi igramo sa 12 MVP igraca a ostali sa drugoligasima, onda mi se ni ne gleda basket. Daj malo uzbudjenja.

Link to comment

ono, najbolji si igrac na svetu a ne zelis olimpijsko zlato sa svojom reprezentacijom.

:ohmy:

 

mada, nema mesta nervozi - naci ce vec AV nacina da ga ubedi u suprotno.

ako/kad se kvalifikujemo.

 

Link to comment
Just now, Mos said:

Sad kad krenu lavine pljuvacke

 

-1

 

Masivan :hail: za svakog ko odjavi reprezentaciju saveza na cijem je celu ona vucibatina... 

  • +1 2
  • -1 1
Link to comment

I treba, ispada da smo džaba blejali noćima i navijali za neki tamo Denver :fantom:

 

 

Esid: da izgubi

Edited by Filozof manijak
  • Haha 1
Link to comment

Šteta što ga nećemo gledati u timu Srbije na OI, ali mogu da razumem odluku. Nosio je tim na leđima, igrao veliki broj minuta, 109 utakmica za manje od godinu dana... Treba mu odmor, pitanje je u kakvom bi psihičkom i fizičkom stranju bio na OI. Dobro je da je to saopštio sad i da se izbeglo nagađanje i neizvesnost do poslednjeg dana.

  • +1 5
Link to comment

Tip je igrao 2 plejofa u 10 meseci, drugi po broju ukupno odigranih minuta i ne zeli da ide na jos jedne pripreme i jos jedan turnir, pa pravo na pripreme Denvera u oktobru. Da mi dok pijemo pivce u hladu mozemo da se lozimo krajem jula. Jebiga, zao mi je naravno, mozda je nepatriotski prema Srbiji i neigracki prema zelji da izdominiras ostatak planete, ali to je sto je. 

  • +1 3
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...