Jump to content
IGNORED

New Now eating!


renne

Recommended Posts

Sada je redovan u Mahiju i to po istoj ceni kao karfiol, pa rekoh da probam. Po ukusu je nesto sladji od karfiola.
Mislim da bi mi odgovarao i kao salata sa nekim slatko-kiselim dresingom.
Mlatko, daj ideje sa izvora.
Beli se zove konjski cvet cavolfiore a ovaj zeleni je broccoli. Najvise ga jedem u pasti sa usitnjenom kobasicom. Volim i neke kombinacije sa parmiggianom ili provola sirom, npr u rerni sa hlebnim pahuljicama. Bude kao lazanje

Inviato dal mio Redmi 4 utilizzando Tapatalk

Link to comment
3 hours ago, mlatko said:

Beli se zove konjski cvet cavolfiore a ovaj zeleni je broccoli. Najvise ga jedem u pasti sa usitnjenom kobasicom. Volim i neke kombinacije sa parmiggianom ili provola sirom, npr u rerni sa hlebnim pahuljicama. Bude kao lazanje

Inviato dal mio Redmi 4 utilizzando Tapatalk
 

kako da ne , gde je slika :fantom:

Link to comment
On 3.1.2019. at 13:58, aram said:

Best of bot vorlds

 

- pečena paprika s blukom, kajmak

- kobasica od divlje svinje, pohovane masline, hleb sa sirom i orasima

 

jer to ta fužn kujna?

 

Sta je to i na sta lici?

 

Link to comment

Post teretanski obrok.Konzerva tunjevina u vodi/salamuri ocedjena i pomesana sa grilovanim patlidzanom i tahini plus sok od limuna.Nabaceno na najkiseliji i celog zrna pumpernickel hleb.Kao stenu da sam progutao a u stvari vrlo malo kalorija.Zadovoljan.

Link to comment

Definitivno više nisam sposoban da svarim konzervu tunjevine, čak ni onu minijaturnu, doduše sa uljem. Sinoć isto, uz dodatak kuvanog kukuruza, paprike i mladog luka.

 

Za Božićni ručak - pečeni ramstek, koji mi je apsolutni vrh, uz malo senfa i standardni prilog od krompira pečenog uz meso. Salata od kupusa, a radujem se i ostatku pite od jabuka od juče.

Možda da odem da sneg koji sam pre sat vremena skidao sa kola, vratim na krov, pa ponovo čistim?

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...