Jump to content
IGNORED

New Now eating!


renne

Recommended Posts

  0. ne samo da ne jedem meso, nego mi je dziga trauma iz obdanista, ma sta nula, minus nula [emoji3]   

 

 

Auuuu bre pa tebi covek nikako ne moze udovoljiti [emoji23][emoji23][emoji23] Sorry,nisam znao da ne jedes meso [emoji45] Evo da se iskupim ....nesto sto je vise po tvom ukusu (samo ignorisi prsut [emoji2])...Kroketi od krompira sa tartar sosom i paradajz-iceberg salata sa fetom i rukolom [emoji56][emoji56][emoji56][mention=1278]Ras[/mention] Pregazila me ko' plitak potok [emoji16][emoji16][emoji16]

 

 

@gospa buba Pa da ne valja jesti nocu ne bi se ugradjivala sijalica u frizider [emoji3]

 

 

e34b0c413418891f79caeedffe2e2030.jpg&key=2e5248447e9784da0b6f20da52af8bfd29fd10d87e9d1b8097753d8e8e2f74a5

 

 

Link to comment
On 24.12.2018. at 12:31, Tvrdica said:

Рене, сам си пекао мароне? Некад продавали на улици...

 

Prodaju i dalje, makar u BG-u, ali bolje da ne prodaju. Prepeceni kamencici ili su vec ubudjali.

 

Ja pek'o tri puta u rerni. Jednom ispalo super, dva puta onako.

Link to comment

 

Штета, некад су били баш добри.Кестен и кукуруз на улици, мене сећа на детињство.:)

Мораћу и ја да их бацим у рерну.

 

Link to comment
4 hours ago, darling said:

 

moze, daj nesto gurmansko s rikotom il ovsenim :D

 

ko, na primer, ovo sto sad zdernjam. 

 

359bpea.jpg

 

 

 

kakva je ovo musaka od krompira, tikvica, oraha i maka? jel dobra?

Link to comment
2 hours ago, darling said:

ovo su orasi, mak, jabuke i ovsene. divna musaka. dobila sam jedne stending ovejsans, dva ushicena jebote i jedan iskreni rukohvat cestitam. braove me mrzelo da brojim. 

a shto chinish da to nastane zivotati?

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...