Jump to content
IGNORED

New Now eating!


renne

Recommended Posts

kolac sa cardas nogama.

 

 

sad sam se najela salate po receptu: za 1 osobu: dve rendane sargarepe + mala rendana cvekla + pola soka limuna + par kapi maslinovog + 15 grama oraha. trpi i rendanu jabuku, celer, nesto meda, verovatno i malo djumbira. obozavam. 

rende najsitnije. 

 

 

Edited by darling
Link to comment

 

Mmm kakve bahanalije ovde imamo..

 

1da13ea07de9da9e6f89802e1727c87e.gif&key=91005bb42be0dcde864ff318e6f1c931e1685f51301253704f1d3b84f2cc0384

 

 

 

kolac sa cardas nogama.

 

 

sad sam se najela salate po receptu: za 1 osobu: dve rendane sargarepe + mala rendana cvekla + pola soka limuna + par kapi maslinovog + 15 grama oraha. trpi i rendanu jabuku, celer, nesto meda, verovatno i malo djumbira. obozavam. 

rende najsitnije. 

 

 

Probaj pecenu cveklu, narendanu sagarepu kriske pomorandze (bez opne), sa rukolom i blagim dresingom, limun i maslinovo.

 

Ili 2nd favorite

 

Pecena cvekla, pecen karfiol (25 min) na cvetice iskidan, pa poprskan maslinovim i malo zacinjen, dodati seckan lesnik i sa dresingom po volji i ev. nekim dobrim kozijim sirom odozgo.

Dresing uz ovu salatu moze: izgnjecen cen belog luka pomesati sa 2 kasike pavlake, kasicicom meda i malo balzamika.

Sve izmesati, sir naknadno odozgo...bruka kako je dobro!

 

 

 

Link to comment
9 minutes ago, darling said:

jel na brudet? :)

 

na paprikash :lol: da, da. I odlicno je. Prvi put sam jeo ovu varijantu, jednom sam jeo squind and bean combo al kao salatu, verovatno bi ti to nazvala na belo :lol:

6 minutes ago, nisam ja said:

 

eat my shorts!

Ha! :lolol:

Link to comment
2 minutes ago, maheem said:

na paprikash :lol: da, da. I odlicno je. Prvi put sam jeo ovu varijantu, jednom sam jeo squind and bean combo al kao salatu, verovatno bi ti to nazvala na belo :lol:

 

 

samo ako je pasulj tetovac. inace na braon :D

 

da, to je odlicno. super je i ko sug za pastu. 

 

Edited by darling
Link to comment

Ništa još, a ustao sam u 6. 

A nuđene mi pogačice sa čvarcima jutros. 

Sad prvo kafa. I vino. Posle ćemo da vidimo. 

Kad sam u ponoć bio dokrajčio onaj schtrudell. 

A stiglo mi i marcipana kojekakvog iz sentandreje. 

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...