Jump to content
IGNORED

New Now eating!


renne

Recommended Posts

A da ti ipak uposliš/oženiš neku profesionalnu kuvaricu/kuvara?

 

Jedini prihvatljivi otisci masnih prstiju na pločama su od prstiju umašćenih jagnjetinom. Prsti s kačamakom  su No - No.

Link to comment

image.thumb.jpeg.290024a08e82d54a4e0e5316246b4587.jpeg

 

Jagnjetina ispala odlično, ovo je polovina. baš sam zadovoljan.

 

Dakle, janjetinu oprao, osušio, srezao masnoću i dobro utrljao krupnu so, biber i majčinu dušicu. Uvio u foliju i ostavio u frižideru dva dana. Danas na pleh, maslinovo ulje i malo vode dole, alu folija preko i u hladnu rernu na 180, sat vremena, okrenuo, još sat vremena, podigao na 200 i skinuo foliju, po ure i gornja stran po ure. Spada sa koske i topi se u ustima. Ima ukus mesa i ništa više. Sreća kao takva.

Link to comment
2 hours ago, Ras said:

Grešiš, sinak.....

 

OK, ne bi mi bilo ni prvi  ni poslenji put.

 

 

1 hour ago, Vapad said:

.......

 

Jagnjetina ispala odlično, ovo je polovina. baš sam zadovoljan.

 

Dakle, janjetinu oprao, osušio, srezao masnoću i dobro utrljao krupnu so, biber i majčinu dušicu. Uvio u foliju i ostavio u frižideru dva dana. Danas na pleh, maslinovo ulje i malo vode dole, alu folija preko i u hladnu rernu na 180, sat vremena, okrenuo, još sat vremena, podigao na 200 i skinuo foliju, po ure i gornja stran po ure. Spada sa koske i topi se u ustima. Ima ukus mesa i ništa više. Sreća kao takva.

 

+1

Meni ovca i derivati uvek bolji spremljeni kod kuće i pečeni na plehu nego u bilo kom hvaljenom  restoranu u kojem sam je jeo.

Mada obično nemam strpljenja da je mariniram dva dana  :ohmy:

 

 

 

 

 

 

Edited by Bujodrag
Link to comment
 

 

Voliš škembiće? wub.png

 

Još da probaš i prave tripice........ [emoji6] 

ne znam dal bash volim, imam neki meshani odnos kao uzasa i kao mogu da jedem. jela chak i u rimu, navalili da probam spektakularni rimski specijalitet. beshte bre ljudi rolf.gif

 

sent from bubamoto

 

 

 

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...