Jump to content
IGNORED

New Now eating!


renne

Recommended Posts

pa medju najboljima svakako jeste [emoji4]
 
naravno, za one koji, kao ja, vise vole picu alla romana, nego napoletana. napuljske pice imaju mnogo deblje testo, meni to nije idealno, mada postujem.
 
PS: uzmi ovu, mozzarella e salsiccia
Bonci-mozzarella-e-salsiccia-cover.jpg&key=6dce4043d6e1b34a613584261e871e2fe67e101520d8fcfd8cb0033cb122e503
 
Jao, ovo je brutalno. Kolika ume da bude guzva, s obzirom da sam video da moras da uzmes broj za mesto u redu?
Link to comment
Just now, banatjanin said:

Rebarca iz pleha, krvavice, vruće čvarke, paprikaša, domaćeg belog 'leba, turšije... 

 

Banat. Kuća. Tovljenik od 140 kila, viljamovka i ja.

 

 

 

ja maločas pojeo jedan čvarak i on mi trigerova takvu mučninu da sad samo puhćem. sve stiglo na naplatu. 

lepinje sa sirom, baretina, vrući čvarci, džigerica, kobasice, pečeno meso. salčići, oblatne...

Link to comment
28 minutes ago, nisam ja said:

 

ja maločas pojeo jedan čvarak i on mi trigerova takvu mučninu da sad samo puhćem. sve stiglo na naplatu. 

lepinje sa sirom, baretina, vrući čvarci, džigerica, kobasice, pečeno meso. salčići, oblatne...

 

Ja sam, nekim čudom, uspeo da se kontrolišem ovog puta, ništa prejedanje. Celog dana par komadića friške kožure, pomalo mesa, par čvaraka i turšije, rakijica kontrolisano. Dočekao večeru gladan, i tu meračim lagano

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...