Jump to content
IGNORED

New Now eating!


renne

Recommended Posts

Nedostaju mi te makarone iz detinjstva sa pavlakom i mladim sirom ili nutellom ili makom i secerom.

 

Majka mi kuva kad navratim sa krompir pireom. bude super samo prekuvana kao sto je ona navikla.

Link to comment

Ja sam volela makarone sa orasima, propržene sa prezlama i šećerom, zadnji put sam to jela u prošlom veku

 

Btw, moja deca vole samo 'kamene knedle ko babine'????????

Edited by Sara
Link to comment
  • 2 weeks later...

koliko pesto đenovezea je previše pesto đenovezea? jel ima ovde neko ko preteruje s pestom?

 

tek sam sada (o zašto tek sada?) počeo da ga koristim u svakodnevnoj ishrani. mažem ga na one svoje krekere, sa banatskom šunkom je najbolji drug. a tek onu najveću teglu krastavaca što imam. onih velikih svetlo zelenih, što su posvetleli od plavog kamena. pheejuu. 

 

dijeta/redukovana  ishrana baš otvara neke vidike i strast prema hrani. 

Link to comment

kakva ti je to dijeta s pestom i medom? :)

 

ja skuvala rezance u mleku, al na slano: beli luk, mleko, pasta i brokoli, so, parmezan. jako lepo. taljatele mi se nisu ni slepile ni prekuvale, sto me je iznenadilo. moze i sa spanacem. blag, nezan ukus. jedino sam se zeznula sto sam automatski stavila cili, a ovo ne ide da je ljutkasto. mada opet, islo mi je :D super hrana za tov. 

Edited by darling
Link to comment

ne pijem kad jedem :(

 

sad sam na leba i maslaca. 

 

 

:lolol:  kakvim tuznim pogledom sam ispratila zadnje parce koje mi je palo na pod. prevrtala sam ga u nadi pola minuta, i na kraju ga ipak bacila.

 

nadam se da je to to za danas. 

Edited by darling
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...